ЦІКАВЕ

Автор: alena
Композиція, котра забирає у полон, або ПОЛОНЕНИЙ від Сашка Пономарьова
Мотив закордонного кліпу-фільму і милозвучна поезія, яка переливається у ніжний вокал - це новий музичний дарунок, який, після перегляду одразу ж забирає в полон.
Композиція отримала досить влучну назву - "Полонений". Чому так? - Відповідь у відео.
Зрережисував романтичну і вондночас зворушливу історію кліпу - Влад Разіховський. А головну роль у відео отримала і блискуче виконала екс-солістка гурту Nikita - Анастасія Кумейко (Нана).
"На знімальному майданчику було досить непросто, але як тільки починала грати пісня, я переміщувалася в інший світ, жила життям героїні і переживала з нею всі труднощі. Складним емоційно в перший знімальний день був для мене момент, коли я лежала на підлозі в спальні і режисер говорив Саші: "Ти її втрачаєш, вона більше не буде колишньою, її не повернути, її зараз заберуть, це кінець ....". Далі я вже нічого не чула, бачила тільки світло ліхтаря, який зліпив мені очі, сльози заважали мені фокусуватися на чомусь. Мені здається, я пережила всю біль втрати і страждання наших героїв", - зізналася Нана.
Сам Олександр став автором музики та слів.
"Це дуже особиста історія, до якої я йшов останні кілька років. Чесно зізнаюся, за останній час мені не хотілося писати нових пісень і знімати кліпів: війна на Донбасі, криза в країні, якісь внутрішні переживання теж позначилися і на мені. Але, потрібно жити і рухатися далі, ми повинні прагнути до світлого майбутнього. Я знайшов в собі сили творити і буду радувати своїх шанувальників новими піснями і концертами по всій країні. Окремо, хочу подякувати надзвичайно талановитому режисеру Владиславу Разиховському за те, що зумів втілити мою давню мрію - зняти справжнє кіно", - розповів Олександр.