ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Коли робота в кайф. 3 найкращі офіси минулого року
Вони часто не зізнаються оточуючим, але думають про те, як не хочеться йти на роботу через те, що атмосфера там зовсім не сприятлива для плідної праці. І не дивно, адже знайти офіс, який би викликав найприємніші відчуття вже з дверей, здається, не так вже й легко. Проблеми зазвичай спільні - недостатня кількість місця, стандартні незручні меблі, економія на оснащенні навколишнього робочого простору. Та є місця, куди хочеться повертатися знову і знову, незважаючи на те, що це робота. І про них ми сьогодні поговоримо.
04_yCyaRwe
Ті, хто бачив хоч раз фото офісів компанії Google, дивувалися та захоплювались - там працівники можуть виконувати свої завдання лежачи в зручних кріслах і споглядаючи місто через великі вікна. І це тільки один з офісів. Та виявляється, далеко ходити не треба. В Україні теж є робочі зони, працівникам яких заздрять тисячі українців.
nifpotl-5NkxkpgoQMilnw-wide
Depositphotos
Напевно, багатьом з вас знайомий сервіс Depositphoto, адже це один з найбільших фотобанків, який має українське коріння. Їх офіс в Києві справді заслуговує уваги. Це найбільший в Східній Європі майданчик-фотостудія, де одночасно можуть проходити цілих 14 зйомок.
А розташований офіс у будівлі старої меблевої фабрики, з якої майже за рік зробили "цукерочку", використавши більше 17 тонн металу.
kcZdfY7S4Q4SCXX6Qc5y3A-wide
Тут немає нічого зайвого, але водночас все дуже стильно. Бетон + метал + меблі в мінімалістичному стилі створюють затишну атмосферу, яка не відволікає працівників від справ, і це головне. Все це розбавляє достатньо велика кількість зелені, один доглянутий вигляд якої вже наповнює груди киснем.
bacZ2X3n_hA1zsaeYNBrwQ-wide
Коворкінг Platforma
Тут кожен знайде для себе ідеальне робоче місце. В центрі Києва вам запропонують орендувати три варіанти:
- у зоні лаунж можна проводити зустрічі та переговори, і працювати у максимально зручній атмосфері усамітненості за 100 доларів на місяць;
cRy2h9-OkAfO9hxU9LvKGg-wide
- open space дозволяє орендувати собі закріплене робоче місце з шафкою для особистих речей за 170 доларів;
- приватний офіс коштуватиме від 230 доларів з людини, та є мобільним, тобто за потреби його можна буде розширити.
vgsoSod8VR67mZCzAp4Bng-wide
І поспати, і позайматись у Ring Ukraine
Креатив тут повсюди, незважаючи на те, що компанія займається досить серйозною справою - виготовляє "розумні дзвінки" та встановлює відеоспостереження для домівок.
"Зручно і радісно" - так характеризує атмосферу в офісі Ring Ukraine його операціний директор. І справді, стримані лінії тут поєднуються з яскравими кольорами картин та малюнків на стінах.
На окрему увагу заслуговують meeteng-кімнати, кожна з яких є тематичною: "Мисливці на привидів", "Вартові галактики", "Зоряні війни".
K1Jua3Mo7CWkR416B5Uz7Q-wide
Ну і те, чому заздрять усі - кімната, де можна у повній тиші поговорити по телефону, зручно вмостившись на диванчику, а також sleeping room, де працівники можуть трошки відпочити, накрившись тепленьким пледом. Спортивна зала оснащена тренажерами, а ті, хто більше полюбляє танці, можуть позайматися з тренером під час обідньої перерви.
fPMuaYCGUZFgY_rkv8CcwA-wide
Як бачите, мрії можуть ставати реальністю. Головне - прагнути цього і робити впевнені кроки. Отже, якщо ви завжди мріяли працювати саме в такому офісі, не бачимо нічого неможливого - вперед до цілі.