ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Коли не варто лити сльози. Dua Lipa
Розставання для дівчини - завжди важко, особливо коли виявляється, що обранець, м'яко кажучи, вчинив по-свинськи. Про що ми? Та про зраду. Таких випадків хоч греблю гати, та питання лише в тому, який вихід з цієї ситуації обрати.
Дуа Ліпа, британська співачка косовського походження, презентувала новий кліп на пісню "IDFAG". Перекладати його назву так, аби точно передати суть, не будемо, бо ж без матюків тут не обійтись. Але якщо в загальному, то це щось на кшталт "Мені пофіг".
Зміст пісні - історія, стара як світ. Її подруга побачила його з іншою. Він, в свою чергу, не надто напружується, аби щось довести, з'їзджаючи на передоз алкоголем.
1439074
Та співачка не пропагандує тривалі страждання, а якраз навпаки - "я просто продовжила жити далі, коли ти сказав до побачення".
Щодо самого відео - нічого зайвого. Ніяких спецефектів, окрім самої Дуа у двох образах та танцювальної команди. Режисером кліпу виступив Генрі Сколфілд, який вже працював зі співачкою над кліпом "New Rules".
Цей трек увійде у дебютний альбом під назвою "Dua Lipa", а сама дівчина, до речі, в 2017 році була визнана "Проривом року" Europe Music Awards (EMA) MTV 2017.