ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Коли накриває. Tarabarova
Світлана Тарабарова, яскрава та неординарна, вже п'ять років розвиває свою сольну кар'єру. Для описання її пісень чудово пасує фраза: "Про важливе максимально просто". Веселощі, жарти, яскравість, позитив, приємності, друзі, кохання - все це є у кліпах Tarabarova одночасно з глибоким змістом.
Всього рік назад Світлана одружилася, і ось, після святкування річниці весілля порадувала своїх фанів новою відеороботою під назвою "Цунамі". Ні, вона не про природне лихо, не про катастрофи, і не про кінець земної цивілізації. Вона про приємне, добре і вічне - кохання.
Цунамі_4
Співачка зізнається, що на таку пісню її надихнули відносини з чоловіком та почуття, які за рік стали ще бурхливішими. Дівчина не любить говорити про особисте, але запорукою міцного шлюбу вважає єдину хвилю, на якій мають бути закохані.
Відео радує контрастами - руда бестія Тарабарова на фоні білосніжних костюмів виглядає справді "агонь". Ну а пари, що цілуються, поступово занурюючись у піну, довершують задумку режисера Тараса Голубкова.
Та прихильників чекає не тільки красива картинка, а й ритмічний саунд, що є продовженням нового витку в кар'єрі співачки.
Пропонуємо оцінити старання Tarabarova і то команди вже просто зараз.