ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Кохання-раллі. Новий кліп Тіни Кароль
Хоч за вікном ще сніг і холод, але календар говорить правду - настала весна. Пора оновлення і кохання. І саме ці прекрасний привід і став поштовхом до створення нової пісні та зйомок відео. Нещодавно Тіна Кароль презентувала кліп на пісню "Все во мне".
Найчуттєвіша українська виконавиця готує до 8 березня цілий visual-альбом "Інтонації", частиною якого і стала композиція "Все во мне". Вона не тільки вразила слухачів мелодійністю, а й викликала у шанувальників бурю цікавості, адже у відео вони узріли відображення того, що відбувається в особистому житті Тіни Кароль.
62_tn
До того ж, і сама зірка обмовилася, що пісня присвячена її таємному коханню. Але переглянувши відео, багатьом прихильникам стало зрозуміло, що мова йде скоріше за все не про чоловіка, а любов Тіни до драг-рейсингу.
У кліпі співачка з'являється посеред поля, по якому на великій швидкості кружляє раллійне авто, здіймаючи клуби пилу. Швидкість і драйв в поєднанні з чуттєвістю - уособлення відносин між чоловіком і жінкою.
825_1519926667-34ee14
Ще одна особливість кліпу "Все во мне" - непідробні емоції, які можна спостерігати на обличчі Тіни Кароль під час гонки на авто. Все вийшло справді яскравим та пронизуючим.
Пропонуємо поринути у чуттєвий світ разом з співачкою просто зараз.