ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Кіностудія Universal: зйомки non-stop
До сьогоднішнього дня впізнати картину, відзняту кіностудією Universal Pictures нескладно, їй передує всім відома заставка з Земною кулею та об’ємними літерами назви. Історія цього «кіноконвеєра» 8 червня буде святкувати свій 105-ий день народження. На честь цього ми вирішили зробити добірку найкращих та найвідоміших його картин.
Universal є найстарішою кіностудією в світі, і особлива тим, що ні на день не переривала процес зйомок. До речі, назва була обрана її засновником – Карлом Леммле, абсолютно випадково – він прочитав її на фургоні, що проїжджав повз.
Сьогодні це справжній гігант, що кожного року радує глядачів сотнями фільмів, а крім того, має у володінні кілька тематичних парків розваг в Голівуді, Орландо, Сінгапурі та японському місті Осака.
01
Першим 3D експериментом студії стала картина жахів «Створіння з Чорної лагуни» (1954).
Наукова експедиція на чолі з Карлом Майя відправляється досліджувати останки девонського періоду, легковажно погоджуючись на розкопки у Чорній лагуні, про яку ходять страшні чутки. Жоден вчений не повернувся з того місця.
Саме там вони натрапляють на жабролюдину, яка агресивна до тих, хто збирається її спіймати. Моторошна історія з переслідуваннями, вбивствами та спробами захопити увагу глядача.
maxresdefault (1)
Першим фільмом, що отримав найбільші збори, став «Інопланетянин» (1982).
Приємна картина для сімейного перегляду у жанрі фантастики. Історія розгортається навколо дружби маленького хлопчика Еліота та його сестри, яку виконала Дрю Беррімор, з неземним створінням, що завітало на Землю з мирними намірами.
Більша частина фільму була відзнята на рівні очей дитини (ця ідея належала сопродюсеру Стівену Спілбергу), щоб якнайкраще продемонструвати реалістичність того, що відбувається.
Стрічка стала справжнім блокбастером, і обійшла навіть легендарні «Зіркові війни», а опісля отримала ще й чотири «Оскари».
48324c2d6a5d4fdb5ec853b9dce03cf5
Найкассовішим за всю історію Universal став «Парк Юрського періоду», відзнятий Стівеном Спілбергом. Відправившись за запрошенням багача на його власний острів, пара палеонтологів виявляють там справжній заповідник з тваринами, що відтворені з залишків ДНК. Це – мрія кожного вченого, та є проблема – багато з динозаврів – м'ясоїдні, і в один момент працівник парку порушує правила безпеки, якраз напередодні шторму.
До речі, всім відомий персонаж мультфільмів Міккі Маус також дебютував в кінотеатрі, що належав Universal Pictures. Із останніх картин, що вийшли з конвеєру студії в 2017 році були «Форсаж 8» та «На 50 відтінків темніше».
Кіно – вічне, і як говорив відомий режисер Роман Поланські: «Кіно має примусити глядача забути, що він в кіно». Дивіться якісне та цікаве.