ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Кінопоказ для двох: рейтинг кращих фільмів від ведучих Рекорд ФМ
Варіантів, як провести сьогоднішнє свято - безліч. Приємний вечір тет-а-тет, святкування в компанії друзів, сімейна вечеря, незвичний пікнік і приємне домашнє свято в ліжку зі смаколиками. На останньому зупинимося дещо детальніше.
Сучасний динамічний ритм життя не завжди дозволяє поніжитися в ліжку стільки, скільки хочеться. Тож сьогодні пропонуємо насолодитися цим процесом вдосталь, ще й з коханою людиною.
А для того, щоб вечір був справді приємним та цікавим, варто подбати про затишну атмосферу - свічки, теплі пледи, зручний домашній одяг, вогники-гірлянди, смачна вечеря або перекус, і, звичайно ж фільм.
ava8
Сьогодні команда Рекорд ФМ з самого ранку була піднята по тривозі, бо мала надзвичайно важливе завдання - порадити слухачам найкращий, на думку кожного члена колективу, фільм, який можна переглянути з коханою людиною. Отже, зустрічайте наш топ:
10_main_new.1509523792
"Реальне кохання"
Іруська, прекрасна дівчина, що радує слухачів своїм приємним голосом, передаючи привіти та вітання у Мелофоні, вважає найкращим фільмом для двох "Реальне кохання". Це зовсім не нудна затягнута романтика з банальним сюжетом. Це цілих 10 історій, які стануть справжніми ліками від депресії та поганого настрою.
Кохання - річ багатогранна та всеосяжна. Не завжди щаслива, та все ж у быльшості світла та неймовірно глибока. Сюжет - чудовий, а склад акторів - справді зірковий: Кіра Найтлі, Хью Грант, Колін Ферт, Емма Томпсон.
filmz.ru_b_64516
"Дівчина з Джерсі"
Цю картину радить вам Марічка Тарасенко. Комедійна драма, життєва та зворушлива. Вона про життя батька-одинака, який понад усе намагається забезпечити свою маленьку сім'ю, та в процесі приділяє їй занадто мало уваги. Аби це зрозуміти, доля не по-дитячому дає чоловікові стусана - його звільняють. Саме тоді і починається справжнє життя - нелегке, але таке приємне.
notting-hill-324-2000-nw
"Ноттінг Хілл"
Котя, ведучий ранкового шоу, знається на фільмах. Їх він встиг передивитися немовірно велику кількість. А от до картин на двох ставиться дуже вибірково, тому не дарма радить переглянути "Ноттінг Хілл".
Знаєте, є така категорія людей, які спокійно працюють на одній роботі, звикли до стабільності та відсутності змін та карколомних подій? Ось саме таким і є головний герой картини - працівник книжкового магазину.
Але життя непередбачуване. І зустріч на робочому місці з голівудською зіркою його докорінно змінить.
1400x0
"Кримінальне чтиво"
Дмитро Кушнеров - поціновувач якісного та неординарного кіно. Саме тому радить подивитись з коханими "Кримінальне чтиво". Ну, погодьтеся, не все ж романтично-ванільні фільми дивитися.
Сам режисер Квентін Тарантіно настільки закохався у власне дітище, що навіть не міг довго визначитися, яку роль йому у ньому зіграти. В результаті таки обрав Джиммі.
Для тих, хто ще не бачив цей фільм, скажемо, що таку чорну комедію з елементами кримінальної драми ще треба пошукати. В центрі сюжету - кілька кримінальних історій, які пов'язані між собою, але кожна особливо по-своєму.
a98b7c78bdb9404d6909143130f84cf2
"Сніданок у Тіффані"
Цю дівчину ви не чуєте щодня, вона працівник закулісся Рекорд ФМ. Але саме завдяки її відповідальній роботі ви маєте можливість безперешкодно читати нові та цікаві статті на сайті радіостанції. Це - наш редактор сайту - Тетяна Вдовиченко. Таня рекомендує поринути у світ старого кіно, і переглянути класику кінематографу.
"Сніданок у Тіффані" - неймовірно приємна романтична комедія, яка підійме настрій і подарує заряд позитивних емоцій. Головна героїня - цікава особистість, яку хтось називає авантюристкою, хтось дівчиною легкої поведінки, але вона незважає ні на кого, і живе в своє задоволення, паралельно шукаючи собі багатого спонсора.
Випадково поруч із нею оселяється імпозантний чоловік, з яким вона починає дружити, і з часом дружба, здається, переростає у щось більше, та в плани дівчини це не входить.
Але чи є якісь завади справжньому коханню? Перегляньте, і дізнаєтеся самі.