ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Хелоуін 2017: що вдягнути?
31 жовтня вже близько, а це значить, що багато хто вже активно готується до Хелоуіну. Та вибір костюму – річ доволі складна, особливо для тих, хто хоче не відставати від модних трендів. Ми вирішили максимально спростити цей процес, та із задоволенням пропонуємо вам кілька свіжих та актуальних ідей.
Отже, якщо ви не з тих, хто виступає категорично проти Хелоуіну через його демонічність, тоді от на кого ви можете перетворитися цього року:
cac1936b4d59d2089bbd42677519d056
Персонажі «Гри Престолів»
Це – безпрограшний варіант. Серіал, що протягом року тримав увагу глядачів в напрузі, вартий уваги і в ніч Хелоуіну. Чоловікам пасуватиме образ Джона Сноу чи когось з роду Ланістерів, а дівчата не прогадають, примірявши на себе образ Дейнеріс Таргаріен чи Серсеї Ланістер.
q0f1eeab67ee0uw56m35m
Вампіри
В принципі, ці образи завжди були популярними у Хелоуін, але пам'ять про вампірську сагу «Сутінки» все ще жива, тому їх актуальність залишається в тренді. До того ж, ці образи вимагають найпростіших костюмів, які легко можна зробити власноруч.
CvswR6tVUAApTAZ-800x445
Політики
Несподівано, але в США маски Дональда Трампа та Хіларі Клінтон напередодні Хелоуіну розлітаються, як гарячі пиріжки. До того ж, не вимагають особливої підготовки, макіяжу та інших приготувань.
Megan-Fox-as-Wonder-Woman-760x542
Супергерої
Ще одна безсмертна тема. Сьогодні на зміну Бетмену та Супермену приходять більш сучасні образи Супер жінки, Людини Павука, Логана, Жінки Кішки та інших героїв популярних коміксів Marvel.
Не варто забувати і про грайливу Харлі Квін чи Джокера з «Загону самогубців».
Загалом, все залежить від вашої фантазії та формату вечірки. І сподіваємося, ваш образ стане справді неперевершеним.