ЦІКАВЕ

Автор: alena
Ivan NAVI. МРІЯ ЗБУЛАСЬ
Одне з найкращих відчуттів, коли ти маєш мрію, і через певний перід часу, як сніг на голову, та, колишня мрія раптово збувається. Саме так і сталось в житті нашого сьогоднішнього героя Ivanа NAVI. Давня мрія співака стала реальністю, - він повернувся на ринг, адже в юності професійно займався боксом. Все це сталось завдяки новій музичній новинці "Хімія".
У відео знявся не тільки Ivan NAVI-боксер, своєю появою його прекрасила і співачка Марія Яремчук. Виконавиця внесла до треку свою родзинку - виконала реп.
"Іван – надзвичайно позитивний хлопець і талановитий виконавець, який сьогодні демонструє динамічний музичний розвиток. Саме тому я погодилася на feat з ним. Почувши пісню вперше, відчула себе старшокласницею, і, власне, її і зіграла в кліпі. На знімальному майданчику ми постійно жартували і сміялися, що навіть не помітили як промайнули дві доби", - про співпрацю з Ivan NAVI Марія Яремчук.
Можливо, між виконавцями відбувається любовна хімія?! На це питання відповідь зможемо дати згодом.
Нагадаємо, що молодий співак Ivan NAVI вже встиг полюбитись слухачам своїми: "Закохуюсь", "Влипли", "Такі молоді", "Тимчасовий релакс" та ін.
Впевнені, що і новинку "Хімія" чекає пропулярність.