ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Юрій Горбунов: «Один син – це замало»
Серед публічних персон Юрій Горбунов завжди мав славу зразкового сім'янина. Та останнім часом про нього стали говорити особливо часто. Причина тому – роман, а після і шлюб з відомою ведучою Катериною Осадчою. Та, як виявилося, ніхто не розбивав сім'ї, на момент початку їх відносин, Катерина і Юрій вже були вільними від попереднього шлюбу. Цього року у пари народився син Іван, і ведучий говорить, що це не межа.
Юрію прекрасно вдається поєднувати кар’єру і сім’ю. Молода дружина зізнається, що чоловік – чудовий господар, і цвях, якщо потрібно заб’є, і що необхідно поремонтує. А ще вони без проблем ділять домашні обов’язки – Катерина готує дуже смачні страви для гостей, а Юрій – завжди прибирає після дружніх посиденьок.
11821186_543401762480806_797939969_n
До речі, готувати чоловік теж вміє непогано. Та за свою кар’єру ведучому більше доводилося вести кулінарні шоу, аніж брати в них участь.
А от одним з найкращих способів відпочити та розслабитися для чоловіка є полювання, хоча, як він зізнається, останнім часом для цього не має часу. Іван став для шоумена довгоочікуваним первістком, тому чоловік ладен покинути всі улюблені заняття, аби проводити з сином більше часу.
c7f4c7b4bd7fe7fcfaf7c7a404d26845_1
Кар’єра популярного ведучого на телебаченні розпочалася в 1997 році, коли він разом з Машою Єфросиніною та Ольгою Бурою стали вести перше в історії незалежної України інтерактивне шоу з розіграшем подарунків.
Для своїх шанувальників Юрій готує одразу кілька приємних сюрпризів.
yuriy-gorbunov-odnogo-syna-mne-malo-hochu-eshche-1
10 років назад Горбунов став одним з облич шоу «Танці з зірками», і у всіх трьох сезонах навіть сам виступав з вивченим танцем. Цієї осені ведучий повертається до глядачів разом з новим сезоном шоу, яке обіцяє бути ще більш захоплюючим.
7947ed05a0ed040dc167fea423f43d80
Успішно продовжується і його акторська кар’єра. Поставши перед глядачами одразу у двох ролях – гуцула Івана з Карпат та його рідного брата-близнюка Дмитра з Москви у сералі «Останній москаль», Горбунов із задоволенням погодився знятися ще у одному творінні каналу 1+1 – «Село на мільйон». У другому сезоні Юрій зіграє священика.
Та творча мрія ведучого поки не здійснилась. Ідеальним форматом для передачі Горбунов вважає вечірнє ток-шоу з живою музикою та гумором, саме таке він і хотів би "очолити". Впевнені, людині, яка вірить в свої сили, все вдасться.