ЦІКАВЕ

Автор: alena
ІНТОНАЦІЇ душі Тіни Кароль
"Інтонаії" від Тіни Кароль - це шостий повноформатний презент поціновувачам творчості співачки. Новий альбом побачив світ 17 серпня. Яким він є з середини та яким був процес його створення - розповімо далі.
"Інтонації" - це виклик, який Тіна кинула собі, колегам по сцені, ну і, звичайно, слухачам.
"Кожна пісня - це інтонації моєї душі. У цьому альбомі я інтоную щиро і чисто, з ніжністю і надривом. Це відвертість мого жіночого Я. Впевнена, що кожен почує в моїх нових піснях свої інтонації", - каже про свій новий альбом Тіна Кароль.
"Інтонації" - це нелогічно, це за мірками і поняттями вітчизняної поп-культури чистої води божевілля. У нас не прийнято ускладнювати мову і йти на експерименти, коли зали повні і можна переключитися в режим конвеєра. Над альбомом «Інтонації» працювала міжнародна команда авторів і аранжувальників: «Вони з Лондона, Лос-Анджелеса, Кувейту, Києва, Санкт-Петербургу. Ті, що з Заходу, раніше продюсували і записували Sia, Moby, Mac Miller, Goldfrapp, Pet Shop Boys, Bryan Adams, Busta Rhymes, Lloyd. Ті, що зі Сходу - учасники групи «Мальбек», одного з найцікавіших електронних проектів в Росії." - описує все дійство магії над альбомом у своїй рецензії на альбом Тіни Кароль музичний критик, головний редактор Karabas Live Ігор Панасов.
Як створювалось оформлення обкладинки для альбому
Фотографом Тіни Кароль для обкладинки стала Соня Плакидюк (судья шоу "Супер модель по-українськи"), а вишивку на фотографії зробила британська художниця Еліна Гораєва.
Соня поділилась враженнями після роботи з Кароль: "Для мене завжди Тіна була і є артистом дуже стильним і з бездоганним смаком, тому, працюючи з нею, я завжди намагаюся стрибнути вище своєї голови. Знаю, що Тіна оцінить нестандартне рішення і підтримає експеримент".
Пропонуємо Вашій увазі тизер альбому.
Альбом вийде на CD перед сольним концертом в його підтримку 24 серпня, а також на вінілі. Зараз його можна прослухати на сервісах Google Play і Apple Music.