ТОП новина

Автор: Katrin
Євробачення 2018: всіх фіналістів Нацвідбору визначено!
Вже зовсім скоро глядачі можуть дізнатися ім'я того, хто представлятиме нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі ЄВробачення 2018, що відбудеться у Ліссабоні.
Нагадаємо, що попередній півфінал дав змогу боротися в фіналі за таку можливість трьом учасникам - The ERISED, VILNA та LAUD.
Цього разу до них приєдналися ще троє. Ними стал Melovin, TAYANNA та дует KADNAY.[su_sppacer] 32
Звичайно, не обійшлося без суперечок та непорозумінь. Зокрема, одна з них сталася навколо виступу полтавського гурту Mountain Breeze. Андрій Данилко - один з учасників жюрі, поставив гурту майже найвищу оцінку - 8 балів. В той час як його колеги не оцінили старань учасників, поставивши набагато нижчі бали.
Це здалося несправедливим ведучому Сергію Притулі, який і почав суперечку з Данилко. Та співак був непохитним, адже ще перед початком півфіналів говорив про те, що чекає нейстандартних, оригінальних, яскравих особистостей.
Що стосується переможців, то цього разу вподобання жюрі та телеглядачів були практично однаковими, і трійка лідерів визначилася досить швидко.
TAYANNA цього року, як і минулого - в фіналі. Це вже друга спроба дівчини, яка, як сподівається вона і її продюсер Алан Бадоєв, увінчається успіхом. У півфіналі співачка представляла запальну пісню, написану власноруч. Її TAYANNA не перекладала англійською, аби зберегти аутентичний дух.
MELOVIN теж пробує свої сили вдруге, і на цей раз вражав глядачів не тільки вокальними даними, а й вмінням грати на роялі. Яскравий та емоційний виступ вдало "підігрівало" червоне світло на сцені, додаючи ще більше драйву. А відтак задоволення отримали всі, і жюрі, і глядачі. Жюрі, до речі, одноголосно відмітили, що співак "виріс" в професійному плані.[su_sppacer]
KADNAY - гурт, що влаштував шоу на сцені, та саме воно стало каменем спотикання. Андрій Данилко та Євгеній Філатов були вражені формою, шоу, але через них не змогли гідно оцінити вокальні дані виконавців.
Що ж, підсумки підбиті, тепер ззалишається тримати кулаки за улюбленого виконавця у фіналі, який відбудеться 24 лютого. Тоді і стане відомо ім'я того, хто стане частинкою історії конкурсу Євробачення.