ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Євробачення 2017: ставки зроблені, панове!
Вчора, 7 травня, в Києві відбулося відкриття наймасштабнішого, і одного з найочікуваніших пісенних конкурсів – Євробачення 2017. Традиційна червона доріжка, і три локації – зустріч, спілкування з пресою та фанами чекали на представників з 42 країн.
Для нас цей конкурс – справжнє випробування організаційних вмінь, гостинності і таланту, і ми обов’язково приємно здивуємо гостей.
А вчора, доки майбутні зірки із задоволенням давали інтерв’ю та роздавали автографи, букмекери почали готуватися «збирати вершки». Ставки зроблені, тому давайте трошки ближче познайомимося з цьогорічними фаворитами.
І так, перше місце цього року може вибороти представник Швеції Робін Бенгтссон. В 2008 році він вперше засвітився на телеекранах, завдяки участі у музичному проекті «Idol», де посів почесну третю сходинку.Отримати право представляти Швецію на Євробаченні Робін отримав, ставши фаворитом суддів на національному відборі.
Що стосується особистого життя, то в себе на батьківщині Бенгтссон отримав неабияку славу через свою неоднозначну поведінку і метросексуальну зовнішність. Але, на радість жінкам, Робін виявився чоловіком з традиційною сексуальною орієнтацією. Зі своєю першою дружиною він розлучився, і має маленького сина, а щоб довго не холостякувати, вже встиг зробити пропозицію 23-річній обраниці.
Пропонуємо переглянути відео з кастингу шоу «Idol 2008», де зовсім молодий Робін виконує душевну пісню, яка так зачепила суддів.
Друге місце, за словами букмекерів, буде належати представнику з Португалії Сальвадору Собралу. Це один з найцікавіших конкурсантів. Його харизма і емоції, поєднані з талантом, дарують глядачам небувале задоволення. Неординарні манери, і образ «милого хіпстера» підкорюють жіночі серця.
Композиція, з якою Сальвадор буде виступати на київській сцені, написана його сестрою, яка теж займається музикою. Сальвадор Собрал – майстер душевних балад, і ви можете переконатися в цьому самі.
А ось третє місце, згідно ставкам в букмекерських конторах, має дістатися співачці Artsvik з Арменії. Вона не тільки співає, а ще й пише пісні. Її улюблені жанри – соул, джаз, поп та R’n’B.
Більшу частину свого життя 32-річна дівчина прожила в Росії, але увесь час зберігала тісний контакт з рідною країною, і вже рік, як насолоджується рідною домівкою. А тепер ще й має почесну місію – представляти Арменію на міжнародному музичному фестивалі.
Перший півфінал відбудеться вже 9 травня, а наш представник Женя Галич і група O’Torvald будуть запалювати на сцені 13 травня. Бажаємо успіху всім учасникам, і, традиційно, тримаємо кулачки за наших!