ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Євробачення 2017: підсумки другого півфіналу
Вчора, 11 травня, відбувся другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу. І, наразі, всі глядачі перебувають в очікуванні грандіозного завершення Євробачення 2017 і визначення переможця.
По масштабності виступи і шоу явно перевершили попередній півфінал, а конкурсанти з усіх сил намагалися вразити глядачів. Згідно з результатами голосування, у фінал цього разу пройшли представники:
- Болгарії;
- Білорусії;
- Хорватії;
- Угорщини;
- Данії;
- Ізраїлю;
- Румунії;
- Норвегії;
- Нідерландів;
- Австрії.
Глядачам особливо запам'ятався виступ болгарина Крістіана Костова. Він - наймолодший конкурсант, йому всього 17 років. Але в свою ліричну композицію "Beautiful Mess", яка дала йому путівку в фінал, він вклав настільки багато дорослих емоцій та відчуттів, що глядачі з радістю його підтримали.
Несподіванкою став і виступ білоруського гурту Naviband. Вперше за історію Євробачення конкурсанти з Білорусії виконували пісню на рідній мові.
Відзначився у другому півфіналі і учасник від Хорватії Жак Худек. Він вдало зіграв на можливостях свого голосу, представивши на сцені спектакль одного актора, якому вдавалося грати одразу дві ролі, виконуючи кожну з партій різними голосами - високим і низьким. Не потрапити до фіналу хорват просто не міг.
Автоматично у фінал пройшли також країни "Великої п'ятірки": Франція, Італія, Іспанія, Німеччина і Великобританія. А також учасник від приймаючої країни - український гурт O'Torvald.
Останні ставки в букмекерських конторах свідчать про впевненість глядачів у перемозі італійця Франческо Габбані. За час національного відбору та участі у Євробаченні 2017 йому вдалося досягти неймовірних успіхів. Композиція "Occidentali's Karma" стала платиновою.
А от іншому претенденту на перемогу - португальцю Сальвадору Собралу, ледве вистачає сил на підготовку до фіналу. Як виявилося, хлопцю необхідна термінова операція на серці, але він мужньо витримує всі навантаження.
Останній фаворит букмекерів - швед Роберт Бенгтссон. Йому, як і італійцю, пророкували перемогу з самого відкриття Євробачення 2017, але чи вдасться її вибороти, дізнаємося вже 13 травня.
Нагадаємо, що голосувати за представника своєї країни українцям заборонено правилами конкурсу, тому сподіваємося на підтримку, і виримо, що переможе найкращий.