ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
І знову нова Настя. NK презентувала новий хіт
Мало кому не запам'яталася Настя Каменських в образі гарячої бразильскої крихітки. Та на цьому співачка вирішила не зупинятися, бо ж сольна кар'єра тільки но стартувала, і поспішила порадувати шанувальників новою піснею та лірик-відео  "Дай мне".
Уривок з неї авансом прихильники творчості NK вже могли почути на початку хіта "Это моя ночь". Тепер же інтрига майже розкрита. Тільки но з'явившись в мережі лірик-відео набрало більше 40 тис. переглядів за добу.
24_main
Кліп є своєрідним анонсом повноцінного відео, яке з'явиться вже наприкінці березня.
А поки глядачі мають можливість побачити відеоряд з полароід-фото, на яких Настя постає в образі спокусливої студентки.
До речі, зірка знову здивувала всіх своєю зачіскою, кучерявка Каменських знову змінилася, на цей раз поставши з ідеально рівним волоссям.
Автором хіта "Дай мне", як і попереднього "Это моя ночь" став колишній колега по дуету, а нині просто колега по цеху Потап. І щоб не говорили злі язики, пара продовжує співпрацювати, і маємо відначити, досить успішно.
22860177_918122805002886_3417850827157536768_n
А от щодо головної ідеї пісні, то вона, звичайно, стара, як світ, але завжди актуальна. Сама співачка пояснила її так: "Інколи наша гординя примушує поставити крапку там, де місце трьом крапкам. Кожен повинен мати можливість отримати другий шанс. Бути почутим та мати змогу все пояснити".