ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
І в горі, і в радості, під водою і в повітрі
Весілля – важливий і дуже хвилюючий день, і завжди хочеться аби він запам’ятався надовго. Та звичайними застіллями та традиційними обрядами вже давно нікого не здивуєш, а тому наречені усього світу щоразу намагаються придумати щось оригінальне. Сьогодні розповімо вам про найнезвичайніші весілля,і можливо саме вони дадуть вам натхнення зробити своє свято таким, що здивує і порадує вас і гостей.
Я на небі, мила моя, на небі
Як то кажуть, з милим рай і в шалаші, а в нашому випадку – у повітрі. Закохані британці Джастін Банн та Кароліна Хеквуд вирішили поєднати свої долі у повітрі, орендувавши три літаки – для себе та священника. Чудова ідея – відчути себе вільним від усіх земних проблем у небі, де тебе оточують лише білі хмари та безмежний простір.
Best_valentine_2015
Дельфін і русалка
Однозначно, це був не перший раз, коли молоді одружувалися під водою, але вперше, коли вони робили це в акваріумі. Ну а якщо сказати, що все це відбулося в місті азарту та відриву – Лас-Вегасі, то стає зрозуміло, що піти на такий відчайдушний крок парі було дуже легко.
Девід та Шарлін Хельман насолодилися весільною церемонією у воді, одягнувши ласти, маски та трубки. Шкода тільки, що першим подружнім поцілунком довелося насолоджуватися в повній мірі уже на суші.
17355.700x466.1436092815
В країні криги й снігу
Закоханих гріє кохання, і навіть найлютіший мороз – не привід відмовлятися від весілля. Цією істиною, очевидно, керувалася і пара Ентоні і Марі з Ісландії, зігравши весілля всередині одного з льодовиків. Закохані зізнались, що відчували певний страх, коли знаходились всередині, але тепло сердець і найпрекрасніше в світі почуття дало можливість забути про холод і переживання, і насолодитися прекрасними митями.
we-organized-the-first-wedding-inside-a-glacier-in-iceland-33__880
Земля в ілюмінаторі
Багато хто мріяв в дитинстві стати космонавтом, і пара Ерін Фінненган і Ноя Фулмора не виключення. Та для того, аби потрапити на справжній космічний корабель, необхідно не тільки пройти неабияку підготовку, а й мати багато грошей. Тому варіант зі справжнім космосом був відкинутий. Але молоді так сильно бажали створити щось подібне, що знайшли пілота літака, який пообіцяв хоч ненадовго подарувати їм можливість «зависнути» в невагомості.
Сівши в літак зі своїми гостями, пара піднялась у небо над Флоридою, і набравши потрібну висоту, пілот різко загальмував. На 10 секунд в салоні запанувала невагомість, і закохані встигли сказати «так» один одному та обмінятися обручками.
91982029_1348644095_1
Над прірвою
Жителі Канади Джон Кірк та Лесі Боланд влаштували надзвичайно цікаву, але дуже небезпечну церемонію на CN Tower – другій по висоті башті в світі. Для цього їм довелося вмовити священника вдягнути страховочний трос і піднятися з ними на висоту 553 метрів, де і було проголошено заповітні «так».
640x409..210920135
Що ж, будемо сподіватися, що життя молодих буде таким же яскравим та захоплюючим, як і їх церемонія одруження. А вам бажаємо креативних ідей та сміливості для їх втілення.