ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
«I cake you»
Смачний, красивий, великий або маленький, двохярусний або навіть «чотирьохповерховий», прикрашений мастікою чи дзеркальним покриттям. Торт вже давно перестав бути звичайним десертом, і перетворився на справжній витвір мистецтва. І сьогодні, 20 липня, увесь світ святкує День торта під девізом «I cake you», що значить «Я до тебе з тортиком». Пропонуємо і вам підтримати цю приємну традицію.
Насправді це свято має дещо глибший підтекст та ідею, ніж просто чаювання з смаколиками. У 2009 році міланський клуб «Королівство Кохання» започаткував традицію створення тематичних тортів. Цей клуб об’єднує талановитих, творчих людей, тому десерти вирішили не тільки пекти, а й склеювати з кольорового паперу, ліпити з пластиліну, малювати, та і взагалі «готувати» з підручних предметів.
4237_or
Щороку традиційний торт має певну тему, і робиться для того, аби продемонструвати міцність дружби між народами світу. Обов’язковим «ритуалом» в цей день є створення віртуального десерту по фотографіям, які бажаючі викладають у соціальних мережах. До речі, можна підгледіти і собі підгледіти особливі рецепти з різних країн світу, аби потім втілити їх у життя.
Мета таких приємностей – поширення любові та дружби через культурні зв’язки. День торту є важливою подією у громадському житті багатьох країн. До речі, Україна стала однією з перших країн, які «підхопили» цю цікаву традицію, і вже шостий рік поспіль її підтримує.
tort_reuters_rtr4oh2h
До речі, щороку організатори також створюють багатонаціональний «миротворчий» торт, на основі фото, які надсилають учасники з різних країн. Їх параметри підсумовуються, і в результаті виходить досить незвичайний смаколик, який об’єднує в собі традиції, смаки та особливості десертів всіх учасників.
Цього року темою Дня торту є «Сад кохання» - улюблена тема всіх романтиків та поціновувачів прекрасного. Кондитери з усього світу готуються втілювати в життя свої найцікавіші та найкреативніші ідеї, а організатори запрошують долучатися до свята всіх, незалежно від місця проживання, віку, статі та кулінарних здібностей.
trehslojnyj-tort
Серед найпопулярніших заходів у цей день – виставки кондитерського мистецтва, ярмарки, аукціони, майстер-класи, і, звичайно, парад тортів.
Тож радимо сьогодні відправитися за смачним тортиком, або навіть спекти його власноруч, і пригостити ним рідних і друзів.