ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Health: Все, що вам варто знати про професійне відбілювання зубів
Виглядати привабливо – значить приділяти належну увагу доглядом за своєю шкірою, тілом, а також зубами. Погодьтесь, беззуба посмішка приваблює лише тоді, коли вам посміхається малюк. Безліч рекламних буклетів обіцяють вам білосніжні зуби вже після першого сеансу відбілювання, та чи є безпечною ця процедура, і чи справді вам потрібна, спробуємо розібратися.
Одразу скажемо, що задоволення це не з дешевих, і перед тим, як віддати лікарю свої «кровні», радимо зважити всі «за» і «проти».
Та варто також пам’ятати головне – ніякі народні методи не гарантують вам ідеального результату, до того ж, можуть пошкодити емаль, зробити опік, та активувати розвиток карієсу.
otbelivanie-zubov
Тепер давайте відповімо на найпоширеніші запитання, які задають пацієнти лікарям-стоматологам.
Відбілюючи пасти чи стрічки, що дієвіше?
Стоматологи попереджають - пасти з відбілюючим ефектом можуть бути небезпечними для зубів, адже містять абразивні елементи, які роблять зуби дуже чутливими до зовнішніх подразників та бактерій.
Відбілюючи стрічки працюють, та їх мінус – короткочасний ефект. Через невеликий проміжок часу вам доведеться знову їх використовувати.
Відбілювання допомагає зміцнити зуби?
Якщо лікар обіцяє окрім сяючої «голівудської» посмішки ще й покращити стан ваших зубів за допомогою відбілювання – не вірте йому. Це виключно косметична процедура, яка ніяким чином не впливає на стан ротової порожнини.
Отбеливание зубов лазером
Процедуру можна пройти в будь-який момент?
Однозначно, ні. Перед сеансом лікар має порекомендувати пасти, якими потрібно користуватися безпосередньо перед відбілюванням, а також мають бути усунені всі проблеми – вилікувані зуби, поставлені пломби, зчищений зубний камінь, вилікувані проблеми з яснами.
Після відбілювання всі зуби стануть ідеально білими?
Якщо відтінок ваших зубів дещо відрізнявся до процедури, то можна з упевненістю сказати, що відбілювання не зможе «подарувати» їм ідеально однаковий колір.
Також варто пам’ятати, що набутий темний відтінок (внаслідок частого споживання кави, чаю) «ліквідувати» набагато простіше, ніж схильність до нього, яка була успадкована генетично.
blanqueamiento-dental-barcelona
Чи вистачить однієї процедури, щоб зробити посмішку білосніжною на все життя?
На жаль, ні. Та виконуючи рекомендації спеціаліста по догляду після сеансу, маєте можливість значно подовжити цей термін.
Приємна і чарівна посмішка – потужна «зброя» як жінок, так і чоловіків. Тому не варто забувати про необхідні процедури, якщо хочете скористатися нею в потрібний момент.