ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Food: продукти, які треба викинути з холодильника, щоб бути в формі
Гастрономічне задоволення любителі смачно поїсти порівнюють навіть із задоволенням від сексу. Але не всі продукти, що з'являються в нашому холодильнику є корисними для здоров'я та фігури. А тому сьогодні ми розкажемо вам про ті, яких варто позбавитися, аби завжди бути у формі.
Доки ці продукти знаходяться в холодильнику, ви точно не зможете схуднути. Що ж це?
Йогурты-510x340
Йогурти з добавками
Виявляється, в них міститься втричі більше цукру, аніж у звичайному йогурті. А тому краще купувати натуральні йогурти, або робити їх самостійно, і додавати у них свіжі фрукти чи ягоди.
242864
Кетчуп
Ви ж теж пам'ятаєте, що його використовують як соус для других страв? А що скажете, якщо дізнаєтеся, що в чайній ложці цього продукту аж цілих 4 г цукру. Але ж, якщо ви почнете ранок з йогурту, а в обід смакуватимете м'ясом, щедро поливаючи його кетчупом, тоді не варто дивуватися звідки взялися такі боки і зайві сантиметрі в талії.
Дієтологи радять замінити кетчуп приготованим в домашніх умовах італійським соусом маринара, який готують з помідорів, цибулі, часнику та трав.
18-1
Магазинні соління
Не встигли запастися консервацією? Не поспішайте купувати її в магазині. Зазвичай в магазинних маринованих овочах міститься чимало солі та різних смакових добавок. А отже краще навідатися до батьків за гостинцями, або ж відправитися на базар. Запасливі бабусі завжди продають там консервацію власного виробництва.
Bottles with soda in ice on white background
Газовані напої
Користі від таких продуктів рівно стільки ж, як від моментально зникаючих в них бульбашках після відкриття. Чистої води цукор, консерванти та інші хімічні додатки, а відтак - зайві калорії.
myasnaya_narezka_ovoschi_oformlenie_krasivo_2200x1
М'ясна нарізка
Все ще сподіваєтесь, що дорогі сосиски зроблені виключно з м'яса? Або купуєте балик, вважабчи, що хоча б бачите з чого він зроблений? Мусимо вас засмутити. Сучасні вироби часто містять велику кількість соакож а також нітратів, які можуть призводити до розвитку онкологічних захворювань.
Альтернатива є - варене або печене м'ясо домашньої птиці. Корисніше і дешевше. Як бачите, деякі продукти, які часто з'являються у вашому холодильнику, легко можуть пояснити звідки взялися зайві кілограми, і чому ви до цих пір не  можете від них позбутися. А отже прийшла пора побути ревізором і залишити тільке те, що не просто втамує голод, а й принесе користь. Здоров'я вам!