ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Fashion: модний сюрреалістичний показ Dior
Мода часто дивує і навіть шокує. Але все ж, щоразу покази приваблюють поціновувачів з усього світу, які бажають побачити на власні очі, чим на цей раз збираються дивувати дизанери, та який креатив вони спромоглися вселити в свою чергову колекцію. Нещодавно в Парижі пройшов показ всесвітньо відомого Дому моди Dior.
Покази Dior вже давно перетворилися на справжні театральні дійства. Не став виключенням і цей раз. Арт-директор Марія Грація Кьюрі розмістила всіх гостей на імпровізованій шаховій дошці, в центрі якої помістився подіум, над яким висіли неймовірні сюрреалістичні декораціїз гіпсу - очі, руки, вуха та носи.
5a66dad7762b5
Виглядає дещо дивно і навіть трохи лякаюче, але ж не варто забувати, що стиль показу - сюрреалізм. Весняно-літня колекція виявилась практично вся контрастною - чорно-білою. Лише під кінець глядачі змогли побачити кілька нюдових варіантів, а також вбрання в яскраво-червоних та василькових кольорах. Ще одним тоном, що розбавляв досить стриману гамму став золотий.
Dior, Fashion Show, Couture Collection Spring Summer 2018 in Paris
Влітку дизайнери Dior пропонують носити легкі, напівпрозорі сукні з шифону, речі з вишивкою та драпіруванням, а також прикрашені великим графічним орнаментом.
Ще одна деталь, що вразила глядачів під час показу - макіяж моделей. Креативний директор з макіяжу Пітер Філіпс штучно збільшив розмір очей, привернувши до них увагу, і залишив максимально натуральними губи та шкіру обличчя. Неймовірно довгі та гострі стрілки, що продовжуються практично до скроні, стали провідною темою макіяжу. В парі з таким мейк-апом Філіпс радить робити максимально скромною і зачіску. Помітно це було і на моделях, волосся яких було розібране на проділ та зібране в звичайний низький хвіст
983c2ccc209958fc306881f58cc55f31
Кожен, хто завітав на модний показ Діор не залишився без вражень та особистих заміток з приводу того, ким чином можна урізноманітними гардероб в прийдешніх сезонах.