ЦІКАВЕ

Автор: t.vdovychenko
Fashion. Кольори майбутньої осені
Кажуть, що сани готувати треба влітку. А осінньо-зимовий гардероб варто продумувати ще раніше:) Більшість відомих дизайнерів вже представили своє бачення майбутнього сезону. Рекорд FM подивився покази, послухав модних блогерів і готовий розповісти вам найцікавіше.
Розпочнемо з кольорів. Вже традиційно популярними залишаються речі чорного та пастельних кольорів. Хакі - також не зникає з модних подіумів та представлений, як в стилі мілітарі, так і в досить несподіваних поєднаннях.
kolir-haki-2017
Новими трендовими кольорами дизайнери визначили червоний, аквамарин та нюд.
5991be3e81efdb0e0a6bb1bcc3b12263
9e2a7e545e3a95c483f220a0288d669d
6620d0ea78ba2b70844ae4c19a238f88
Щодо принтів - дизайнери дозволяють дати волю фантазії. Хочеш - одягай костюм в "полоску", хочеш - квітчасту сукню, або ж можна все зробити навпаки:) Не покидає цьогорічні подіуми і різноманітна геометрія: від простих геометричних форм до складного квілінга.
Stella McCartney бачить цьогорічну осінню жінку здивованою та всю в ромбиках, тобто в так званому аргайлі (назва пішла від історичного імені однієї з шотландських провінцій).
Безымянный коллаж
Трендовою буде цьогоріч і так звана клітинка "Принц Уельський". Такий принт присутній і в верхньому одязі, і в сукнях та костюмах.
Найсміливіші модниці можуть обирати для "виходу в люди" напівпрозорі тканини, які цього сезону перебувають в топі багатьох модних будинків.
tendenciya_prozrachnaya_tkan_philosophy_fendi
До ультратрендових речей також можна віднести одяг з чорної шкіри та вельвету.
А любителі джинсів можуть зітхнути з полегшенням. Цього року денім був представлений в колекціях Christian Dior, Louis Vuitton, Stella McCartney і Calvin Klein. При цьому, колір джинсових речей може бути як світлий, так і темно-синій. Єдине обмеження - про "витерті" речі з деніму цієї осені кращі забути.
tendenciya_denim_stella_mccartney_calvin_klein