ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
"Електро-шаурма" гурту MOZGI
«Mozgi» - танцювально-музичний проект, кожен учасник якого є самостійною супер-зіркою. Потап - геніальний продюсер і багатогранна творча та неординарна особистість. Він об'єднує в собі хітмейкера, шоумена, сценариста і режисера кліпів. Позитив - соліст гурту «Время и Стекло», автор пісень, виконавець і об'єкт бажання представниць прекрасної статі. Дядя Вадя - один з найкращих вокалістів на території СНД, сольний виконавець і учасник багатьох музичних проектів.
Стиль своєї музики учасники жартома називають «електро-шаурма»: це суміш Заходу з його ритмом і потужними бітами, і Сходу, який проявляється в етнічному звучанні. Кожен сингл і кліп «Mozgi» - це оцифрована історія з життя, що розповідається від імені справжніх чоловіків, які не здаються ні перед чим. За матеріалами офіційного сайту Mozgientertainment.
Гурт має два райдери: побутовий і технічний. У побутовому райдері детально розписані умови переїзду, умови проживання, їжа та наповнення гримернки. Цікавим пунктом документу є обов'язкова наявність 50 рушників, з якими MOZGI створюють постановку на пісню "Вертолет" разом із глядачами. Технічний райдер створений звукорежисером гурту. У ньому вміщені не забаганки артистів, а вимоги до апаратури, щоб забезпечити найліпшу якість звуку.
Давайте разом з улюбленою радіостанцією слухати найвідоміші хіти гурту "MOZGI"!