ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
EL Кравчук. Куди зник і чи повернеться
Тим, хто пам'ятає це ім'я, важко повірити в те, що секс-символу 90-х всього 41 рік. Бо здається, що він був на сцені завжди. В 1997 році про нього писали всі журнали, говорили тисячі прихильників, а дівчата шаленіли на концертах. Та з часом жорстокий океан шоу-бізнесу поглинув його, накривши хвилею забуття.
Але насправді EL Кравчук нікуди не пропав і не перестав займатися улюбленою справою. Він просто зробив її масштаби дещо меншими.
kr2
Його сміливо можна назвати піонером та першопроходцем, який почав створювати сучасний формат українського шоу-бізнесу. І що найголовніше - не аби як, або "як виходило", а якісно, неординарно та емоційно.
Перший альбом співака "Нічий" став справжнім откровенням для українських слухачів. В ньому артист оголив свою душу та емоції. І по-справжньому оголився навіть для обкладинки альбому. Це була нова, цікава, незвичайна сторінка сучасної української музики.
Але бути популярним не легко. Постійна увага ЗМІ, прихильників, колег по цеху втомлює. EL Кравчук теж втомився. І, в той же час, відчував себе занадто обмеженим. Тому в якості шляху розвитку обрав театр. 85 разів на сцені він грав Гамлета.
EL Кравчук - неординарна особистість. Його затишшя в творчості пов'язане, в першу чергу, з війною в країні. Людині, яка звикла дарувати людям свято своїми виступами, робити це в таких умовах вкрай важко.
Та співак не полишає творчих пошуків, та зізнається, що працює над сольною програмою, прев'ю якої вже мають можливість побачити жителі невеликих українських міст.
EL-Kravchuk5
А ще вже більше року EL Кравчук реалізовує власний проект "Діалоги добра", в рамках якого постійно приїздить в одне з прифронтових міст, і привозить з собою відомих та цікавих особистостей. Не загубив співак і свій акторський талант, ним він охоче ділиться з школярами, разом ставлячи спектаклі.