ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Ексклюзив для України від Young Fathers
Про Young Fathers в Великобританії знають всі. Альтернативні хіп-хоп виконавці вже 10 років радують своїх шанувальників творчими доробками, а українці мали можливість гідно оцінити їх талант 3 роки назад, на сольному концерті. Дуже скоро вони знову відвідають Україну.
26 липня цього року в рамках UPark Festival "Молоді отці" не просто порадують шанувальників своїм виступом, а й обіцяють представити свій новий альбом. Отже, на українських прихильників хіп-хопу чекає ексклюзив - новий лонгплей від британських виконавців "Cocoa Sugar".
3_139
Чому це неможливо пропустити? Хоча б тому, що дебютний альбом Young Fathers став настільки популярним, що навіть обійшов платівку самого Девіда Албарна - фронтмена гурту Blur та засновника Gorillaz.
В Україні на концерті Young Fathers були помічені навіть представники музичного бомонду, які із задоволенням відривалися разом з усіма.
Учасники гурту впевнені в своїй унікальності. Ніхто незнає, які сюрпризи "Молоді отці" приготують наступного разу, адже хлопці обома руками "за" експерименти, і активно поєднують хіп-хоп навіть з етно мотивами. Авторитетні видання The Gardian та Independent присвоїли їм максимально можливу оцінку - 5 з 5 за альбом "White Men Are Black Too". Це музика, що справді вартує уваги.