ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Екологічний відпочинок в Україні
Багато хто з українців відправляється закордон, аби насолодитися красою природи та чистою водою морів та океанів. Але маємо з впевненістю сказати, що і в Україні є місця, варті уваги. І сьогодні розповімо вам про найчистіші річки, де можна безпечно купатися, ловити рибу та просто відпочивати.
Вони знаходяться в Карпатах, бо саме там у них найшвидші течії, невелика глибина та кам'янисте дно, яке не дає замулюватися воді. Отже, куди ж варто відправитися на відпочинок?
SONY DSC
Лимниця
Цю річку вважають найчистішою в нашій країні. Її початок - на висоті бідьше 1000 метрів, тому аби дістатися до цього незачепленого цивілізацією куточка природи, доведеться добре потрудитися.
Вздовж берегів Лимниці ростуть соснові та дубові ліси, а ще мандрівники зможуть насолодитися неймовірно смачними ягодами в літній період, яких тут дуже багато. Гриби, до речі, теж можуть потрапити у корзину.
Якщо плануєте не сидіти постійно на місці, то можна зазирнути в мальовничий Галицький парк, розсташований на одному з берегів річки Лимниця.
black_cheremosh2
Чорний Черемош
Завдяки тому, що ця річка є гідрологічним заказником, вдалося зберегти її первозданну чистоту. Тут можна відпочити з палатками, насолоджуючись прекрасними краєвидами, та спробувати свої сили у екстремальному відпочинку, адже Чорний Черемош - улюблене місце учасників змагань по сплаву на байдарках, каяках та рафтах.
9377_800x600_Ozero Sinevir
Озеро Синевир
Ми вирішили додати і його у наш список, бо ж це - природна унікальність. Озеро знаходиться на висоті 1000 метрів над рівнем моря, має неймовірно чисту та прозору воду, а ще безліч містичних історій, пов'язаних з ним.
Дихати свіжим і чистим повітрям, насолоджувати красою незайманої природи, і відчувати, що то все твоє, рідне. Чи це не щастя?

1 коментар

Артем 20/03/2018 08:54

Щастя котре багатьом невідомо! Їздять до Єгипту, Туреччини, Пфукета….. валяються як ті тюлені! Біднесеькі, страждають від печиї після бухла та канапе…. І потім розказують які вони досвідченні, щирі туристи-патріоти! не знають що в сусідній області, та що там області, місту….Так я теж в багатьох містах не бував, але є над чим ‘працювати’. Вважаю обов’язковим ознайомитися зі своєю Батьківщиною, а потім, надувши губи та втягнувши живіт,хизуватися піно-коладою на фоні моря ?

Коментарії закриті.