ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Dzidzio бере ВИХІДНИЙ
Якщо думаєте, що улюбленець багатьох українців Михайло Хома, більш відомий широкому загалу як Dzidzio, бере творчу відпустку, то "ніфіга ви не вгадали", як сказав би сам співак.
Немає коли відпочивати, коли ще стільки не зроблено. Купа ідей, купа напрацювань, амбіцій, прагнень і планів, а фанати чекають нового хіта. Підвести їх, значить, зрадити собі.
images
Саме тому, невтомно працюючи, гурт порадував всіх своїм новим кліпом на пісню "Вихідний". Ідея відео належить фронтмену гурту, а з'явилася вона внаслідок пошуків у мережі графічного дизайнера, оголошення про пошук якого він дав перед тим.
Заново винаходити колесо ніхто не збирався, тому пішли по протоптаній стежині, розповівши історію про офісного працівника, який полюбляє відкладати всю свою роботу на останній момент. І в той час, коли сам працівник влаштовує собі вихідний, шеф та вся команда офісу, як весільні коні ("голова в квітах, а дупа в милі") відчайдушно намагаються виконати термінове завдання.
b28e7141305b8fb22c40a03a4b7eadd7f8e3db04
Особливим кліп "Вихідний" став ще й тому, що в ньому глядачі мають можливість познайомитися і з новими учасниками гурту Dzidzio - Агрусом і Румбамбаром. А ще побачити продюсера гурту Анатолія Безуха, який зіграє роль шефа.
Як завжди все драйвово та весело.