ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Джорджіо Армані: хотів бути медиком, а став дизайнером
Можливо, це й трохи дивно, але Джорджіо з дитинства заворожувало людське тіло. І не тільки в естетичному вимірі, а й у фізичному – будова, принципи роботи, можливості. Саме тому майбутній дизайнер вступив до медичного університету. Але реалії роботи у госпіталі невеличкого міста назавжди відбили будь-яке бажання продовжувати втілювати свою дитячу мрію.
Після гіркого розчарування юнак повернувся до рідного Мілану і взявся оформлювати вітрини центрального універмагу. І ця справа вдавалася йому на всі 100. Та справжню славу Армані принесло кіно і Річард Гір. У фільмі «Американський жиголо» актор був з ніг до голови вдягнений у одяг від Армані. Після цього дизайнер отримав неймовірно величезну кількість замовлень, та став дуже популярним.
als-giorgio-armani-den-jungen-richard-gere-1980-fuer-american-400x500-bild-1-18042
До речі, це не єдина його співпраця з кіноіндустрією. Він створював костюми для Шона Конері та Кевіна Костнера в «Недоторканих», для Бетмена в «Темному лицарі», та ще не один раз проявляв свою креативність для інших акторів та персонажів.
Саме Джорджіо Армані став одним з перших дизайнерів, який зробив критерії відбору моделей більш жорсткими. Сталося це після смерті однієї з моделей від анорексії. Тепер, щоб працювати з гуру моди, дівчата повинні мати певний індекс маси тіла (не менше 18).
Giorgio-Armani-e-Sean-Penn-insieme-per-sostenere-le-popolazioni-di-Haiti
Але Армані довелося заплатити високу ціну за свою популярність. За свої 83 роки він так і не був одружений, та не має дітей. Єдиною рідною людиною для нього є його племінниця, яка працює в корпорації Armani з VIP клієнтами. Свого часу дизайнера навіть підозрювали у гомосексуальності і зв’язках з Серджіо Галеотті – партнері Джорджіо. Протягом тривалого часу вони працювали пліч-о-пліч, постійно підтримуючи один одного. Саме разом з Серджіо Армані починав свій бізнес, і зміг підняти його до небувалих висот.
74091-30c6b-34066326-
Після смерті Серджіо дизайнер впав в затяжну депресію, і навіть подумував полишити улюблену справу. Та чи була насправді в біографії талановитого дизайнера гомосексуальна сторінка, достеменно невідомо.
А от те, що у свої 83 дизайнер Джорджіо Армані продовжує творити, відомо точно, і він не збирається залишати справу всього свого життя доти, доки «смерть не розлучить їх».