ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Джонні Депп – історія успіху
Відданим прихильникам Деппа страшно навіть уявити, скільки втратив би світовий кінематограф, якби свого часу він став би рок-музикантом. Адже саме цю мрію половину свого свідомого життя виношував у серці. Та перед тим, як стати відомою кінозіркою і навіть потрапити до Книги Рекордів Гіннесу, чоловіку довелося пережити немало неприємностей. 9 червня актору виповнюється 54 роки.
Дитинство Джонні було далеко не безхмарним: батько, що зловживав алкоголем, мати, яка працювала офіціанткою, намагаючись прогодувати сім’ю, і ще троє дітей, які потребували піклування. Від таких життєвих негараздів Депп тікав у світ книжок.
depp
Та небажання вчитися і смерть діда, який був для нього найближчою людиною, підштовхнули хлопця до «знайомства» алкоголем, палінням, розбоями і крадіжками. Навіть гітара, подарована мамою для занять музикою, не врятувала ситуації.
Після розлучення матері з батьком, Депп вирішив іти своєю життєвою дорогою, і став активно займатися музикою. За кілька років він встиг побувати учасником 14 гуртів, і, нарешті, зупинив свій вибір на талановитих The Kids.
x_a5dbf2e3_original
Творчість молодих виконавців настільки сподобалася Іггі Попу – одному з зачинателів альтернативного року, що гурт часто виступав на розігріві у зірки. Та кінець музичній кар’єрі поклав шлюб. Джонні Депп одружився на Лорі Енн Елісон, яка працювала кіногримером. Цей шлюб важко назвати щасливим, і навіть повноцінним. Але саме Лорі стала його «щасливим квитком» у світ багатих і знаменитих.
Вона познайомила його з тоді ще нікому невідомим Ніколасом Кейджем, який, в свою чергу, представив Деппа своєму агенту. Звичайно, харизматичний бунтар з яскравою зовнішністю «впав в око», і тоді ще музикант Джонні отримав свою першу роль в картині «Жах на вулиці В’язів».
a-nightmare-on-elm-street-2
Та дух бунтаря так і залишився його головною рисою. Він з радістю погоджується на ролі, які йому подобаються, і викладається на повну, максимально вживаючись в образ. І так само легко відмовляється, якщо не подобається сценарій або персонаж. Всім відомий Джек Горобець не боїться втратити роботу, і зовсім не через те, що встиг заробити достатньо грошей, а тому, що ніколи не береться за те, що йому не до душі.
У його грі немає фальші, він не відробляє гонорар, а живе тим, чим займається, адже це – його покликання. Зазвичай він грає таких же неординарних і відчайдушних героїв, як і сам – пірат Джек Горобець, Едвард Руки-Ножиці, вбивця Уїльям Блейк картини «Мрець».
3414275
Серед фільмів, які обов’язково варто переглянути, щоб насолодитися професійною грою актора – «Страх і ненависть в Лос-Анджелесі», приємні казки «Чарлі і шоколадна фабрика» та «Аліса в країні чудес», що зібрали в прокаті близько 1,5 млн. доларів, картину «Джонні Д», де актор зіграв легендарного грабіжника Джона Ділінджера.
В 2012 році Джонні Деп потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найбільш високооплачуваний актор з гонорарами понад 75 млн. доларів.
До недавнього часу Депп був ще й зразковим сім’янином, і прожив разом зі своєю коханою – Ванессою Параді, більше 12 років, але у 2012–ому він пішов з сім’ї. У нього було ще кілька романів, та все ж, кохання до Ванесси не покидало його серце. Він кілька разів намагався відновити відносини, та поки колишня пара так і не вирішила, чи варто починати все спочатку.
4bfe16994135af8fca92639b5e8134d5
Джонні Депп – незвичайний актор. Він не лестить тим, хто йому не до вподоби, не намагається «брехати» на екрані, він самовіддано працює, і кожна його роль – це шедевр.