ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Джамала – сила голосу і духу
У 2009 році Джамала вразила всіх присутніх у залі Дзінтарі на «Новій хвилі» своїм голосом та потужною енергією, а в 2016 примусила плакати глядачів Євробачення. Вона отримала перемогу і знову привернула увагу до талантів України. Її кар’єра стрімко пішла вгору, і сьогодні Джамала не тільки співає, а вже встигла спробувати себе в ролі тренера вокального шоу «Голос», акторки та автора пісень.
Вона не грає роль завжди ідеальної красуні, і папарацці немає сенсу ловити співачку вдома чи на відпочинку, аби показати, як вона виглядає без макіяжу. Джамала сама періодично постить у мережі свої «ненафарбовані» фото, і не боїться, що недоброзичливці вважатимуть її недостатньо красивою.
10409646_938842009470292_5152582711385251739_n
Неймовірно, але свій перший альбом Сусанна (так насправді звати зірку) записала всього за одну годину. Звукорежисер був шокований, адже талановитій 9-річній дівчинці вистачило всього години, аби досконало проспівати 12 дитячих пісень.
Цього року в житті Джамали сталася надзвичайно приємна подія – вона вийшла заміж. Обранцем співачки став Бекір Сулейманов, на 8 років молодший за неї. Він працює економістом і є активним громадським діячем.
70867_0(1)
Одружившись Джамала помітно змінилась – перефарбувала волосся, стала більше посміхатися і виглядає справді щасливою.
Вона з радістю ділиться секретами краси з усіма своїми шанувальницями. Зізнається, що дуже любить експериментувати та пробувати різноманітні засоби догляду за собою. «А може вийде щось круте» - говорить співачка.
В повсякденному житті вона майже не фарбується, і вважає, що натуральність – головний козир кожної жінки.
1025789371
Співачка часто постить у Instagram фото, і під одним з них розповіла про сон, в якому вона була індіанкою, яку звали «пташка, що сидить на дереві». Цю фразу Джамала вважає найкращим визначенням для власної життєвої філософії.
Багатогранна та надзвичайна, Джамала продовжує радувати своїх шанувальників музикою, яку можна відчути тільки душею та серцем.