ТОП новина

Автор: t.vdovychenko
Джамала презентувала довгоочікуваний відеокліп "1944"
Пісня «1944» принесла Джамалі перемогу на пісенному конкурсі Євробачення і звання народної артистки України. Протягом 4 місяців співачка активно гастролювала і давала аншлагові концерти в Україні та Європі. Джамала випустила свіжу платівку і підкорила сцену фестивалю Atlas Weekend.
Зараз неповторний голос України представила кліп на переможну композицію «1944». Постановником і режисером нової роботи став Анатолій Савич. Джамала вже співпрацювала з Анатолієм і вирішила повторити успіх попереднього кліпу.
Місцем зйомок обрали покинуту військову базу «Памір», розташовану у Буковинських Карпатах. База знаходиться на вершині гори Томнатик. Кожен день учасникам знімальної групи і співачці доводилося підніматися на вершину протягом 3 годин.
1
«Це були одні з найважчих зйомок за всю мою кар'єру. Постійно йшов дощ і стояв непроглядний туман. До всього цього на вершині гори був сильний вітер. Часом з'являлося відчуття, що природа випробовує наші сили, а ми є заручниками Томнатика. Було страшенно холодно, погрітися і поїсти було справжньою розкішшю для нас. На допомогу приходили місцеві жителі, вони заварювали нам трав'яний чай і всіляко підгодовували »- ділиться враженнями Джамала.
А Вам подобається відео?