ЦІКАВЕ

Автор: alena
ДИВО yкpaїнської aльтepнативної музики (Katya Chilly)
Культова українська співачка Katya Chilly приголомшила своєю появою на "сліпих прослуховуваннях" проекту "Голос країни-7".
Для виступу виконавиця обрала пісню "Світлиця". На сцені Katya Chilly з'явилася босоніж, у хустинці та в сукні. Під час виконання композиції артистка сиділа на підлозі.
Буквально з перших нот приголомшені вокалом Катерини всі тренери вокального проекту натиснули червону кнопку.
"Я, звичайно, слухав касету колись, таку синеньку, вона в мене була. Але щоб я так побачив тебе, ще й тут. Це чудово. Дякую тобі. Можна я помовчу", - сказав Потап.
"Я у повному захваті. Я одразу зрозуміла що на сцені стоїть музикант. За цими програшами, за цими переходами у ритмі", - прокоментувала Джамала.
"Ти – відкриття для України. Як ти потрібна Україні, як ти потрібна нам, такою як ти є. Дякую тобі величезне за серце твоє, за душу, за твою відкритість. Дякую", - сказав Сергій Бабкін.
"Катюшо, з поверненням вас. Дуже чекали цього повернення", - звернулася до співачки Тіна Кароль.
Від теплих слів тренерів Katya Chilly розплакалася. Потап, Тіна Кароль, Джамала та Сергій Бабкін влаштували справжній бій за співачку. Як з'ясувалося, виконавиця прийшла просто заспівати пісню, однак журі вмовило Катерину лишитися у проекті.
Аби переконати артистку, Джамала навіть поджемила із нею на сцені. Катя погодилася лишитися
"Добре, я піду. Ви будете здивовані, я сама, чесно кажучи, здивована. Мій вибір несподіваний для мене. Я оберу Тіну", - сказала Katya Chilly.
Зауважимо, що за добу відео з Katya Chilly переглянуло майже 100 тисяч юзерів.
А тепер трішки детальніше про цікаву персону з псевдонімом Катя Chilly.
Катерина Петрівна Кондратенко — сучасна українська співачка, музикант і композитор, виступає під сценічним псевдонімом Катя Chilly. За тринадцять років професійної кар’єри випустила чотири альбоми, що отримали значну увагу преси і глядачів.
Цікавий факт - Катя Chilly в Укpaїні перемоглаa у всіх конкypcax, в котрих брала yчасть. У yкpaїнській пресі її називають «Диво» yкpaїнської aльтepнативної музики.