ТОП новина

Автор: Lucky
Дві прем’єри українських поп-рок колективів
Все більшої популярності в Україні набувають поп-рок колективи, музика яких, хоч і складається з двох непоєднуваних стилів, проте дарує нам легкість та оптимізм. Тож хочемо вам запропонувати дві українські прем’єри.
Новий день від гурту Фіра
Тернопільський гурт, раніше відомий як мультижанровий музичний колектив, продовжує експериментувати над своїм стилем, презентувавши кліп “Новий день”.
"Мотором" команди і фронтменом є Сергій Степанів - композитор, аранжувальник і шеф групи. Ірина Музика - солістка гурту. Сергій Родько - гітара, Андрій Рудик - бас-гітара, Ігор Марущак - перкусія (ударні музичні інструменти).
Red Sofa - Так, як ти
Пропонуємо вашій увазі дебютну роботу нового львівського гурту Red Sofa, назва якого походить від великого червоного дивану, який знаходиться в будинку одного з учасників.
Сам гурт складається із двох музикантів : Олега Корнила та Володимира Олійника. Їхня композиція “Так, як ти” – це глибока лірична історія непростих стосунків між коханими людьми.
Як зазначають самі музиканти: "Перед вами чуттєва історія про достатньо непрості стосунки між парою закоханих. Пісня "Так, як ти" – це наші роздуми про почуття, про емоції, які з одного боку хотілося би приховати від усього світу, та вони незупинно рвуться назовні. "Так, як ти" – це особливий внутрішній стан, сповідь, молитва, в якій кожен, хто коли-небудь любив, зможе впізнати себе".