ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Двері в казку: секрети популярності Діснейленду
Напевно, кожен з нас, хоча б раз у житті чув про парк неймовірних розваг – Діснейленд. А ще більше пощастило тим, хто мав щастя побачити його не тільки у фільмах, а й на власні очі. Хочете дізнатися, чим він так приваблює дітей і дорослих? Ми відкриємо для вас завісу таємничості.
Потрапити в один з п’яти парків «Діснейленд», значить, потрапити до справжньої казки. А от об’єднує їх всі загальна тема та логотип з зображенням Міккі Мауса.
Головна особливість таких розважальних центрів у тому, що кожен з його працівників живе в своєму образі. Тут ніколи не зустрінеш похмурих прибиральників чи працівників кафе, всі вони – персонажі різних казок, які завжди привітні. Їх робота - бути завжди усміхненими, з радістю спілкуватися з усіма відвідувачами, які до них підходять, а також досконало знати всі деталі про свого персонажа. А щоб відвідувачі не відволікалися на працівників парків, під Disney World для них були створені спеціальні доріжки, по яким вони пересуваються непомітно для гостей.
10
Якщо ваша дитина захоче взяти автограф у улюбленого героя, будьте певні, що це не буде особистий підпис власника костюму. Перед тим, як відправитися працювати, кожен працівник проходить спеціальну школу автографів, де навчається розписуватися так, як розписується його герой у всіх п’яти парках. І скільки б акторів не змінилося, автограф завжди залишається однаковим.
По усій території Діснейлендів функціонують спеціальні розпилювачі, які розповсюджують різноманітні аромати. Так, наприклад, біля «Піратів Карибського моря» відвідувачі відчують запах солоного моря, а аромат палаючих колод буде супроводжувати їх поблизу сцени, що зображує падіння Риму. Таким чином і діти, і дорослі мають можливість максимально поринути у атмосферу казки.
дисней ленд
Найкращий час для відвідування Діснейленду – весна та осінь. Влітку парки часто бувають переповнені дітьми, адже це час канікул, і батьки часто планують відпустку на цей період. Ще один "бум" відвідувань припадає на Різдво. По всій території парків розміщені залізничні колії, по яким рухаються вагончики, що доставляють туристів з парку в парк та між атракціонами, адже площа Діснейлендів в середньому становить близько 200 гектарів.
sezam
Окрім розваг, гості також мають чудову можливість побачити, як насправді знімають фільми та створюють мультфільми, взяти участь в зйомках і навіть спробувати себе у ролі мультиплікатора.
Але, як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. А тому бажаємо, аби у вашому житті обов’язково з’явилася можливість потрапити хоча б до одного з відомих на увесь світ парків розваг Діснейленд.