ЦІКАВЕ

Автор: alena
Dustards - платиновий переможець International Independent Film Awards
Український фільм "Dustards" став одним з платинових переможців кінопремії International Independent Film Awards в номінації "Документальний фільм".
Фільм, знятий студією Red Glass, став першим українським документальним фільмом про мотоподорож Західною Україною. Режисером картини виступив Станіслав Гуренко, продюсером - Яна Алтухова, сопродюсером - Олександр Каменець.
"Мені було цікаво працювати з творчою командою фільму. Для мене це новий досвід і особливо приємно, що наші зусилля оцінили критики такої премії як International Independent Film Awards. Ми переконані, що це перший крок до нових висот і до нових масштабних кіноробіт. І вже замислюємося про участь в інших міжнародних кінофестивалях. Така висока оцінка "Dustards" за межами України - це наша творча перемога і визнання", - відзначила креативний продюсер студії Red Glass Алтухова.
Фільм розповідає історію друзів, які вирішили відправитися в подорож Західною Україною на своїх байках. Окрім них, повноправними "акторами" стали чотири мотоцикли: Honda 1982 року, Yamaha 1978 року, BMW 1986 року і Honda 1985 року випуску. Саундтреком до фільму стала пісня "The road", виконана Sasha Boole у стилі інді-фольк.
Джерело: uamodna