ЦІКАВЕ

Автор: alena
DUA LIPA. Та, що обожнює поцілунки
Її ім'я «Дуа» з албанскої мови перекладається як «Я люблю», «Я хочу» або «Я потребую». І, саме так, вона потребує і, водночас, заслуговує того, щоб про неї говорили! Це молода, амбітна британська співачка, автор пісень та модель - Дуа Ліпа. Вона народилася 22 серпня 1995 року. І, як ви зрозуміли, сьогодні дівчина - іменинниця! Тому в першу чергу - з Днем Народження, Дуа!
Про її біографію можна влучно сказати: все так, як треба! Зростала Дуа слухаючи, як співає її батько (колишній рок-музикант) і вже тоді було зрозуміло, що з чим в майбутньому дівчина пов'яже своє життя.
У віці 14 років вона почала розміщувати на YouTube кавер-версії своїх улюблених пісень таких виконавців як, Крістіна Агілера і Неллі Фуртадо.
Таким став початок музичної кар'єри співачки.
Випустивши перший трек «New Love», артистка привернула до свого імені достатньо уваги. Новий сингл отримав назву «Be the One». Відеокліп на нього, знятий режисером Ніколь Нодланд (Nicole Nodland), набрав в YouTube більше 10 мільйонів переглядів.
У 2015 році Ліпа почала працювати над своїм дебютним альбомом на лейблі Warner Bros. Records в записі котрого беруть участь автори і продюсери Лани Дель Рей, FKA Twigs, Miike Snow і Charli XCX. І вже 2 червня цього року відбувся реліз її дебютного альбому "Dua Lipa".
Сьогодні, творчий доробок Ліпи налічує сингли: «New Love»
«Be the One»
«Last Dance»
«Hotter than Hell»
«Blow Your Mind (Mwah)»
«Scared to Be Lonely»
«Lost in Your Light».
Для перегляду - «Blow Your Mind (Mwah)»
І недаремно відомі світові видання пишуть: Ліпа - неабиякої величини зірка!