ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Драйвова новинка від Дикі Серцем
Нещодавно популярний український рок-гурт випустив довгоочікувану новинку. Цікаво, що вже тиждень у соціальних мережах прихильники колективу вели відлік до виходу пісні "Маскарад", яка викликала величезний ажіотаж довкола.
Ця композиція має глибокий соціальний зміст. Музиканти зазначили: "Градус терпіння наближається до температури кипіння. Цирк, в якому живемо, жахає низькосортними жартами клоунів. Шоу, в якому існуємо – насправді окрема реальність, створена для нас, щоб не бачити гидкої правди. Озирнись. Навколо суцільний маскарад з людей, які прикидаються тими, ким не є".
Варто зазначити, що цей сингл сильно відрізняється від любовної лірики, яку колектив створював раніше. Проте, незважаючи на це, пісня вийшла досить якісною.
Від себе додам, що ця композиція мені надзвичайно сподобалася. Зараз не так багато пісень, які доторкаються до самого серця слухачів, спонукаючи задуматися, хто є хто насправді, і чи не носить він масок. Музиканти роблять велику справу, адже закликають нас відкрити очі на те, що відбувається довкола і почати змінювати щось на краще. І, як на мене, щоб змінити світ, потрібно передусім почати змінювати самого себе.
Крім цього, нагадаємо, що на сьогоднішній день гурт став переможцем фестивалю "Сьома струна", дипломантом фестивалю впертого духу "Тарас Бульба 2013", учасником головної сцени до Євро 2012, учасником знаменитих українських фестивалів, таких як "Захід", "Підкамінь", "Руйнація", "Дні добросусідства", "KIA Fan Fest", "Шаян", "Октоберфест" та порадував багато українських міст на святкуваннях їх днів народжень.