ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Довгоочікуваний відеокліп від Злати Огнєвіч
Понад півроку шанувальники артистки і журналісти неодноразово запитували, коли ж відбудеться прем’єра кліпу на пісню “За літом, за весною”, так як було анонсовано, що в кліпі Злата виходить заміж за індуса.
Зйомки кліпу “За літом, за весною” проходили ще на початку липня 2016 року, але на численні запитання журналістів Злата говорила про те, що у відео багато графіки і її промальовує команда з Польщі на чолі з режисером Юрієм Морозовим. Крім цієї затримки по виходу кліпу була ще одна – найважливіша.
Пристрасні обійми і поцілунки Злати з головним героєм – чарівним індусом – не тільки епатували, але і викликали суперечності у відносинах Злати з її коханим, який і без того постійно ревнує артистку до чоловіків-шанувальників.
Побачивши чорновий варіант відео “За літом, за весною” коханий артистки був, м’яко кажучи, незадоволений ситуацією, через те, що в кліпі присутні кадри весілля та інших атрибутів цієї церемонії… Чимало місяців знадобилося Златі, щоб знайти компроміс у ситуації зі своїм чоловіком і не втратити деталі кліпу, в яких весь сенс.
І ось нарешті Злата Огнєвіч все-таки змогла знайти рішення щодо пікантних кадрів у своєму новому відео “За літом, за весною” і в підсумку презентація цього неоднозначного кліпу все ж відбулася.
За словами артистки, сенс цього відео за півроку трохи змінився. Якщо раніше вона просто хотіла втілити обряд індійського весілля і показати історії людей, які вміють радіти життю, то зараз ця відеоробота стала символом її любові і вміння знаходити компроміс заради важливих стосунків.
Джерело:vpressa.com.ua