ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Довгоочікуваний альбом від гурту 5 Vymir
Ще зовсім нещодавно ми говорили про новий відеокліп, який отримав назву "Нові імена", від столичного проекту 5 Vymir, а вже сьогодні презентуємо вам однойменний альбом драйвового колективу.
Як ми вже знаємо, 5 Vymir (П'ятий вимір) — український музичний гурт із Києва, який був створений ще в 2006 році. У 2014 році гурт колектив випускає свій перший альбом "Містолінія", який, окрім схвальних рецензій від провідних музичних експертів, потрапив у список 10 найкращих українських альбомів 2014 року за версією COMMA.
Грає гурт на зламі Indie-rock, brit-pop та psychedelic. У свої музиці органічно поєднує британські традиції звуку та україномовні тексти.
Перейдемо до самої платівки, яка, як ви вже зрозуміли, стала другою у творчому доробку музикантів та отримала назву "Нові імена". Робота включила в себе 10 треків, загальною протяжністю трохи більше 40 хвилин. Продюсером альбому став колишній учасник відомого українського гурту "Океан Ельзи" Петро Чернявський.
Більше про альбом дізнаємося зі слів самих музикантів: "Останнім часом у нас не так часто виходило усім разом збиратись на репетиції, а результат від них був трохи не тим. Саме тому ми вирішили орендувати на тиждень заміський будинок та переїхати у нього повним складом. Тут ми змогли максимально детально та зосереджено попрацювати над аранжуванням треків, адже нас абсолютно нічого не відволікало від роботи. Так, це була невеличка авантюра, але вона себе виправдала. Завдяки ній у наших піснях з’явилося більше простору, під них тепер навіть можна танцювати".
Як на мене, альбом ще раз доводить, що якщо група не боїться вдаватися до експериментів, у неї є майбутнє. Загалом, слухаючи нову платівку, у мене в голові одразу виникла думка про своєрідність композицій, але, безумовно, приємну своєрідність.
Уцілому студійна робота вийшла зі своєю атмосферою та якісними треками, що точно знайдуть собі місце в плейлисті весняного настрою меломанів. Тож слухаємо та насолоджуємося.