ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Досвід Viviene Mort в новому альбомі
Український інді-гурт Viviene Mort презентували нещодавно свій новий альбом під назвою "Досвід". Повноформатний, вміщаючий 11 композицій, він став справжньою панацеєю для слухачів, які вже зачекалися новинок від улюблених виконавців.
Запис тривав цілий рік, і в альбом увійшли треки, які були написані в 2015-2017 роках. "Досвід" відповідає всім канонам інді-стилю, він щедро приправлений звуками флейти, дудуку, клавішних та гітари.
dosvid-400
Фронтвумен гурту Даніела Заюшкіна говорить, що цей альбом - просто альбом, без присвяти, особливої теми і супер важливих ідей. Сама дівчина вважає, що мало приносить користі людям, і просто дає їм зерно для роздумів своїми піснями. І тоді кожен бачить і чує в них щось своє.
1325087
Даніела охоче роздумує над сенсом життя, над місією людей в цьому світі, і дуже не хоче, аби люди йшли з життя, адже жити, коли знаєш, що доведеться всеодно прощатися, не надто радісно.
Що ж стосується назви альбому, то фронтвумен Viviene Mort пояснила все коротко та зрозуміло: "Якщо хочеш, щоб усі навколо любили, були щасливі та вільні - дай їм приклад. Це і буде твій досвід".
З 14 квітня стартує тур в підтримку нового альбому "Досвід", а отже нові торчі доробки можна буде послухати вживу у своєму місті.