ЦІКАВЕ

Автор: alena
Досконалість - брехня. (Новий альбом рок-гурту The Hardkiss)
Ви полюбляєте творчість українського гурту The Hardkiss? Якщо так, то новий альбом гурту буде хорошим подарунком для Вас.
Отже, представлений альбом має назву "Perfection is a lie", ним гурт The Hardkiss підвів творчі підсумки за останні два роки.
Якщо говорити про музику рок-гурту, то більшість композицій по праву можна назвати "жорсткими поцілунками" (в перкладі на англійську і є The Hardkiss). У альбомі "Perfection is a lie", звичайно, багато цікавостей та сюрпризів для поціновувачів творчості гурту.
Особливої шани заслуговує композиція "Антарктида", котра вже встигла полюбитись всій команді РекордFM. Це відверта, динамічна, смілива робота і саме вона є другою україномовною піснею від гурту. (Першою є "Прірва")
Дві нагороди національної музичної премії YUNA ("Найкраща рок-група" і "Найкраще концертне шоу"), а також статуетка "Альтернатива" M1 Music Awards. 5 країн, 35 концертів і 10 тисяч глядачів на двох сольних концертах в Києві – такі підсумки грандіозного Perfection Tour, який стартував восени минулого року.
"Ці два роки ми провели дуже драйвово, – розповідається фронтвумен гурту Юлія Саніна. – Час перегортати сторінку і починати писати нову історію. Чим ми, власне, вже щосили займаємося. У нас стільки ідей і задумів – час музичних експериментів триває".
"Ми продовжуємо випускати матеріал синглами, приділяючи максимум уваги кожному новому треку. Але ми не забуваємо і про тих наших слухачів, які люблять "потримати" музику в руках", - сказав креативний продюсер та гітарист The Hardkiss Вал Бебко.
"Ми знову заморочилися і зробили з CD крутий предмет для колекції – його точно повинен мати кожен учасник нашої великої та дружньої The Hardkiss Family", – підкреслив Бебко.
1