ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
Додатковий заробіток українських зірок
Хто як може, так і заробляє. Сьогодні це гасло актуальне, як ніколи. Комусь потрібні кілька освіт, аби успішно просуватися по кар'єрних щаблях, а комусь достатньо лише вчасно схопити правильну ідею заробітку.
Українські зірки не жаліються на заробіток, але не відмовляються і від приємних бонусів. Особливо, якщо для цього не потрібно прикладати надто багато зусиль.
Бути відео-блогером стало модно кілька років тому. І достатньо прибутково. 1 тис. переглядів в Україні коштує в межах 0,33 доллара. А зважаючи на те, що переглядів в українських селебрітіс набігає в загальному на кілька мільйонів, то загальна сума виходить досить непоганою.
b89b903ebc6f69c53bb628c7f1f550f6
Про те, хто встиг вже покласти собі в кишені такі заробітки, розповімо далі.
Оля Полякова
Свій канал на Youtube епатажна блондинка зареєструвала ще у 2011 році. У ньому вона не соромиться з'являтися без макіяжу та вводити шанувальників у курс справи по тому, як вести домашнє господарство. У своєму заміському будинку Полякова вміло вправляється з курами, козами та перепілками, та запевняє, що навіть такі красуні, як вона можуть бути добрими господинями.
Секрети краси, щасливого сімейного життя, курйозні та скандальні історії теж можна знайти на каналі зірки. Наразі, канал Олі Полякової нараховує більше 170 тис. підписників та більше 82 млн. переглядів.
Надя Дорофеєва
Влогу співачки всього рік, а у неї вже набралося 648 тис.підписників та 30 млн. переглядів. Дорофеєва із задоволенням ділиться секретами стилю, краси та закулісними моментами творчого життя. Не робить великого секрету Надя і з свого особистого життя з чоловіком Володииром Дантесом. При цьому додатково заробляючи гроші.
Юлія Саніна
Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна створила свій влог скоріше для тих, хто цікавиться творчістю та хоче знати більше не про особисте життя дівчини, а про те, як проходить її творча щоденна робота. Співачка ділиться з шанувальниками секретами вокальних занять, знайомить з закуліссям концертів та підготовкою до них.
Існуючи з 2014 року, влог зібрав навколо себе 25 тис.підписників які більше 2 млн. Разів переглянули відео Юлії Саніної.