ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
«Do you speak English?»: корисні ресурси для вивчення та покращення англійської
"Бородаті" жарти, що починаються з фрази "Do you speak English?" ходять поміж люди вже кілька поколінь поспіль. Якщо ви теж маєте проблеми з розумінням англійської, або вважаєте, що володієте нею не зовсім досконало, вихід є.
Шляхів вирішення проблеми декілька – відправитися на курси, найняти репетитора або знайти інтернет-ресурс, де можна зробити все це абсолютно безкоштовно. Ну а щоб звільнити вас від тривалих пошуків, Рекорд ФМ вже підготував для вас добірку.
busuu2
1. Busuu. Це – найбільша в світі мережа, створена за сприяння ЮНЕСКО, в якій можна безперешкодно отримати необхідні знання та матеріали. Ви маєте можливість спілкуватися та вести переписку з носіями мови, а також відправляти їм на перевірку виконані завдання.
Безсумнівний плюс Busuu в тому, що сервіс розроблено настільки грамотно, що навіть найлінивіший учень буде щоразу отримувати «чарівний пендель». В разі несвоєчасного виконання завдань, користувачу будуть приходити емоційні мотиватори, типу «Твій мовних сад засихає».
Сад - то умовна анімація на сайті, у вигляді дерев, квітів, метеликів, і коли користувач сумлінно вивчає мову і виконує завдлання, вони "цвітуть і пахнуть", а у разі пропуску починають втрачати колір. Для того, щоб їх "реанімувати" необхідно якомога швидше зробити все, що вимагається програмою навчанння.
Учбовий матеріал є у вільному доступі, а щоб вивчати мови було цікавіше, структура сервісу зроблена у вигляді покрокових занять. Освоювати нові знання на такій платформі можуть як дорослі, так і діти.
f___4_650x410
2. КіноМова. Це – унікальний український ресурс, з допомогою якого можна легко вивчити розмовну англійську, використовуючи в якості навчального матеріалу сцени з фільмів. Щоправда, на теперішній момент сайт знаходиться ще в стадії розробки, але перші матеріали вже є доступними. Такий формат навчання допоможе новачкам отримати відмінну від «сухих» граматичних знань інформацію, як то кажуть, «з перших вуст». Такі «живі діалоги», як вважають розробники, є ключовим моментом засвоєння іноземної мови.
e`ntelechi
3. Entelechy. Ще один український ресурс, де можна отримати всі необхідні базові знання з англійської мови. Відмінність від звичайних підручників у тому, що на сайті викладено багато цікавих матеріалів, які допоможуть «вбити одразу двох зайців»: отримати необхідний словниковий запас і корисну інформацію для загального розвитку.
grammar21
4. Grammar-teacher. Досконало вивчити іноземну без знання граматики неможливо. Тому якщо з розмовною у вас все в порядку, а от граматика "шкутильгає", тоді заходьте. Але варто одразу зазначити, що сайт англомовний, тому вам потрібно або знати англійську хоча б на початковому рівні, або запастись словником.
QIP-Shot-Screen-064
5. Learn English Today. Розробники цього ресурсу постаралися на славу, подарувавши користувачам можливість зробити вивчення іноземної мови цікавим. Тут є і відео, і кросворди, вікторини і навіть ігри. Практично всі матеріали ви маєте можливість роздрукувати, і взятися за освоєння в зручний час.
Сьогодні процес навчання суттєво вдосконалився, і отримати всі необхідні знання можна не виходячи з дому, і абсолютно безкоштовно. Тож не втрачайте такого шансу! Бажаємо успіху!