День нацполіції – від серйозного до смішного
Кардинальних змін система забезпечення охорони прав і свобод українських громадян зазнала у 2014 році, коли колишню Міліцію було вирішено реформувати і створити Національну поліцію. Реформи не пройшли даремно, і Україна отримала нову, молоду команду, яка готова працювати на "відмінно".
Однозначно, зробити за один раз ідеальний варіант поліції не вийде, тому не варто розраховувати на швидкий результат. Але те, що в лавах Нацполіції стало в кілька разів менше працівників, і тепер вони проходять особливий вишкіл, дає надію на те, що в майбутньому серед поліцейських ми побачимо виключно професіоналів своєї справи.

Та сьогодні ми вирішили дещо розбавити серйозну тему приємними спогадами про улюблений фільм «Поліцейська академія» та розповісти вам кілька цікавих фактів про нього.
Ця картина прекрасно передає дух 80-х років минулого століття і є надзвичайно вдалою для сімейного перегляду, коли хочеться просто відпочити перед екраном.

До речі, серед кандидатур на головну роль кадета Махоні режисери і сценаристи особливо виділяли Брюса Уілліса та Тома Хенкса. Але в результаті обрали молодого Стіва Гуттенберга, тим самим відкривши йому двері у світ великого кіно. І хто знає, як би склалася кар’єра «міцного горішка», якби його обрали на роль головного «клоуна» в «Поліцейській академії».
Після виходу першої частини у 1984 році критики вибухнули шквалом негативу, називаючи картину провальною, а гумор надто «вульгарним і грубим». Але глядачам фільм сподобався,і дуже скоро отримав неймовірну популярність. І не тільки в США, а й навіть у Німеччині, якій не завадила навіть "залізна завіса"

Але за таким успіхом, виявляється, стояв практично провал. Справа в тому, що грошей на зйомки було обмаль, і команда економила на усьому, на чому можна було. Так, наприклад, академія по сюжету знаходиться в Каліфорнії, а знімали картину у штаті Торонто в приміщенні старої закинутої психіатричної лікарні.
Та досвід показує, що інколи найпростіше, але зроблене на совість та від душі, має більший успіх ніж те, у що вкладені неймовірні гроші, але не шматочок душі.