ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
День нацполіції – від серйозного до смішного
Кардинальних змін система забезпечення охорони прав і свобод українських громадян зазнала у 2014 році, коли колишню Міліцію було вирішено реформувати і створити Національну поліцію. Реформи не пройшли даремно, і Україна отримала нову, молоду команду, яка готова працювати на "відмінно".
Однозначно, зробити за один раз ідеальний варіант поліції не вийде, тому не варто розраховувати на швидкий результат. Але те, що в лавах Нацполіції стало в кілька разів менше працівників, і тепер вони проходять особливий вишкіл, дає надію на те, що в майбутньому серед поліцейських ми побачимо виключно професіоналів своєї справи.
natspolitsija-objavila-nabor-trenerov-dlja-novyh-rabotnikov_rect_e0b8057e64f940774c42c482cb459bb7
Та сьогодні ми вирішили дещо розбавити серйозну тему приємними спогадами про улюблений фільм «Поліцейська академія» та розповісти вам кілька цікавих фактів про нього.
Ця картина прекрасно передає дух 80-х років минулого століття і є надзвичайно вдалою для сімейного перегляду, коли хочеться просто відпочити перед екраном.
1428063211_policeyskaya-akademiya-1984-2
До речі, серед кандидатур на головну роль кадета Махоні режисери і сценаристи особливо виділяли Брюса Уілліса та Тома Хенкса. Але в результаті обрали молодого Стіва Гуттенберга, тим самим відкривши йому двері у світ великого кіно. І хто знає, як би склалася кар’єра «міцного горішка», якби його обрали на роль головного «клоуна» в «Поліцейській академії».
Після виходу першої частини у 1984 році критики вибухнули шквалом негативу, називаючи картину провальною, а гумор надто «вульгарним і грубим». Але глядачам фільм сподобався,і дуже скоро отримав неймовірну популярність. І не тільки в США, а й навіть у Німеччині, якій не завадила навіть "залізна завіса"
psicso
Але за таким успіхом, виявляється, стояв практично провал. Справа в тому, що грошей на зйомки було обмаль, і команда економила на усьому, на чому можна було. Так, наприклад, академія по сюжету знаходиться в Каліфорнії, а знімали картину у штаті Торонто в приміщенні старої закинутої психіатричної лікарні.
Та досвід показує, що інколи найпростіше, але зроблене на совість та від душі, має більший успіх ніж те, у що вкладені неймовірні гроші, але не шматочок душі.