ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
День міста: запалюємо разом!
Напевно, немає іншого свята, що так міцно єднає жителів нашого міста Бердичева. Саме в цей день ми збираємося сім’ями, компаніями друзів, парами, і відправляємося святкувати. Цей день особливий, адже щороку наше місто стає старшим і кращим. Воно росте, розвивається, розбудовується, приймає нових мешканців, і тому живе.
Правду говорять: «В гостях добре, а вдома - краще». Приїхавши в Бердичів з тривалої поїздки, розумієш – мій дім тут. Все навколо знайоме, рідні, друзі, місця, кожне з яких нагадує про приємні події.
Цього року, як і завжди, ми не пропускаємо святкування Дня народження Бердичева. У теплі, літні вихідні давайте відзначати його разом.
Що ж чекає нас на святкуванні? Вже традиційними стали змагання з рибної ловлі, де зможуть позмагатися професіонали своєї справи, продемонструвавши витримку та уміння. Відбудуться вони 24 червня з самісінького ранку – 6.00. Крім того, в суботу гостей міста та його жителів чекає щорічна спортивна подія – міжнародні змагання зі стрибків у висоту «XIV Меморіал В.О.Лонського».
58322078
Ну і приємність для тих, хто впевнений в тому, що знає Бердичів, як свої п’ять пальців – квест. Завершить це цікаве дійство концерт рок-гуртів, хедлайнером якого буде найбільш обговорюваний гурт цього року – «Barahta». Це повинен бачити і чути кожен поціновував якісної рок-музики.
Ну і на десерт організатори цьогорічного Дня міста залишили найприємніше, і найцікавіше.
Тим, хто любить творчість, гріх не потрапити 25 червня на площу біля спортшколи та центральну площу міста, адже там вас чекатимуть неймовірно цікаві та захоплюючі майстер-класи, де ви зможете спробувати себе у ролі художника, що замість полотна має тіло (боді-арт), виготовити обереги для свого дому, прикраси та навіть глобус Бердичева. Не варто дивуватися, цей чудовий сувенір точно згодиться вашим знайомим, які ще не були тут. Адже щоб пізнати місто, і відкрити всі його секрети, не достатньо просто прогулятися його вулицями.
1497534742_den-msta
Окрім цього на вас чекають лотерея, кілька арт-інсталяцій, танцювальне шоу, сімейні забави, смачний святковий пиріг та ароматна вечеря.
Та щоб не набирати зайві кілограми від смачних страв, втриматися від яких буде точно неможливо, запрошуємо вас о 21.00 на концерт учасника Євробачення-2017 – дратвового та неймовірно харизматичного гурту «O’Torvald». Під їх пісні неможливо встояти на місці.
День Бердичева – наше спільне свято. Давайте святкувати його разом!