ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
День блогу
Соціальні мережі стали частиною нашого життя. Якщо раніше, аби дізнатися останні новини потрібно було купити свіжий випуск газети або увімкнути телевізор, то сьогодні все набагато простіше – варто лише підписатися на потрібні аккаунти, і ось, все потрібне в одному місці – у твоїй стрічці.
До речі, цікаву, корисну, розважальну та іншу інформацію тепер теж не потрібно довго шукати. Завжди можна стати фоловером кількох блогів, і ти вже дізнаєшся про чийсь досвід в різних сферах діяльності, експертну думку, переглядаєш відео.
logo_0
Блоги стали справжньою альтернативою традиційним засобам масової інформації, а їх кількість щороку збільшується в геометричній прогресії. На сьогодні в світі їх нараховується близько 75 мільйонів.
Щороку 31 серпня у світі відзначають Міжнародний день блогу. Дата була обрана досить випадково, просто активні користувачі ресурсу LiveJournal в 2005 році якимось чином розгледіли у терміні «blog» цифри 3108, обравши їх за дату та місяць свята.
SL8sJET
За 12 років традиція святкування залишається незмінною: блогери розміщують на свої сторінках посилання на 5 найкращих на їх думку блогів, аби фоловери мали можливість розширити список цікавих аккаунтів.
Вибір і справді великий. Саме тому пропонуємо наш топ-3, які заслуговують на вашу увагу:
Снимок экрана (9)
1. Sashaabo (Instagram). Молода матуся, що надзвичайно любить свого сина та не забуває про самореалізацію. Вона – майбутній стоматолог, і з радістю ділиться досвідом з усіма бажаючими. Фотографії справді захоплюють, а підписи до них – то справжні міні-історії, які приємно читати. Чудовий аккаунт з 118 тис. підписників для натхнення. До речі, дівчина є найуспішнішим молодим блогером в Україні.
Снимок экрана (8)
2. @golubovsky (Twitter). Хочете відволіктися від проблем та подивитися на світ з гумором? Тоді варто підписатися на Романа Голубовського – журналіста та фотографа зі Львову, як це зробили вже 40,5к читачів у Twitter. І не забудьте одразу підписатися на його дітище – аккаунт фейкових новин @UaReview.
"На Житомирщині батько двох дітей вбив муху". Як вам така новина? Хочете дізнатися більше, підписуйтеся.
обер
3. Іван Оберемко (Facebook). Однозначно відповісти на запитання – чи існує Оберемко насправді, не береться практично ніхто. Одні говорять, що тексти пише ціла команда, інші впевнені, що він таки справжній, але боїться показати себе, адже прямолінійність у нас люблять далеко не всі.
Та незважаючи на це, більше 33 тис. підписників з задоволенням читають пости про все, що хвилює міфічного персонажа соцмережі – спорт, політика, література, освіта та багато іншого. Все це стисло, конкретно і часто з матюками. Тому 16+.
Вести блоги зараз – супер популярна справа. Ви можете розповідати широкому загалу про власне життя, ділитися секретами професійної діяльності або хобі, або ж просто завести мікроблог в якості щоденника, в якому можна обмежити доступ, і мати можливість викладати все, що вам цікаво/хвилює/дратує/радує.
А отже, чому б не спробувати? Можливо, наступного разу вже ви опинитесь у нашому топі. Успіхів!