ЦІКАВЕ

Автор: Katrin
День батька: як знайти час на дітей найбільш зайнятому татові
Сучасне життя, звісно, потребує неабияких зусиль, щоб мати можливість насолоджуватись його благами. Та ніяка робота, і ніякі гроші ніколи не замінять дітям дорогоцінного часу, проведеного з батьками. Сьогодні в Україні святкують день тата, і Рекорд ФМ вирішив дати кілька цінних порад супер-зайнятим татусям, які допоможуть тримати нерозривний контакт зі своїми чадами.
Йдете зранку, коли дитина ще спить, а приходите, коли вона вже відпочиває? Це зовсім не привід залишати її без уваги, варто просто створити приємні традиції:
1. Навіть якщо ви йдете на роботу, коли співають перші півні, це не заважає вам приготувати на сніданок для своїх малюків, і залишити його на столі разом з запискою-побажанням. Щоранку знаходячи такі сюрпризи, діти будуть відчувати батьківське тепло і турботу.
img_1444887404_407
2. Зовсім не складно писати невеличкі записки з приємними словами та побажаннями, і залишати їх у кишені дитячої куртки або ланчбоксі.
2-porcii-lancha_102
3. Встигаєте ввечері прийти до того, як малюки вкладаються у свої ліжка? Чудово. Значить обов’язково придумайте свій, особливий ритуал вкладання, який не підвладний ні мамі, ні бабусі.
настоящий-отец-читает-ребенку-перед-сном-1024x734
4. Візьміть за правило робити таємні поїздки від тата. Оберіть самостійно місце, і нікому про це не повідомляйте про це. Збирайте всю родину і відправляйтеся в поїздку-сюрприз. Це може бути пікнік, екскурсія в сусіднє місто, або просто нове місце для спільної прогулянки і розваг.
дсаго-семья-автомобиль-автострахование
5. Чудовий варіант для вихідного – домашній ресторан. Напишіть на листочках варіанти страв, які можете приготувати, і дайте дитині обрати, як в ресторані. Приготуйте смачненьке, сервіруйте стіл, і ефектно подайте страву від шеф-кухаря.
Прості, і часто навіть банальні речі, здаються настільки очевидними, що часто ми про них забуваємо. Але діти потребують нашої уваги щодня, не позбавляйте їх цього. Адже тільки так вони зможуть вирости по-справжньому щасливими.