ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Дебютний відеокліп від гурту ГРЕЙ ДЕР
Чергову вершину вирішив підкорити молодий український рок-гурт із Івано-Франківська "ГРЕЙ ДЕР", нещодавно презентувавши своє дебютне відео.
Прем'єрний відеокліп був відзнятий на композицію "Розбиті" та був презентований на офіційному youtube-каналі ELLO.
Про сам сингл ми дізналися ще вкінці минулого року. Щодо кліпу, то в інтерв'ю одному з популярних музичних сайтів, музиканти відзначили: "У кліпі можна побачити одразу декілька часових ліній. В основній ми граємо разом, але вже в інших кожен музикант з’являється окремо, що, за сюжетом, дозволяє лихому персонажу ліквідовувати всіх поодинці. Вимикач на початку відео запускає цю небезпечну гру, а у кінці зупиняє її. Це все, звісно ж, можна інтерпретувати значно більш метафорично, тому сподіваємось, що у глядачів з’являться інші варіанти головної ідеї роботи. Ми "Порвані, спалені, але не вбиті", тому в майбутньому кліпи ще будуть".
Особисто я, будучи прихильником такої музики, тільки вітаю дебюти молодих рокових колективів. Щодо цього гурту мушу відзначити, що одразу вловив схожі нотки з Антитілами(подібна манера виконання у вокаліста). Сама композиція сподобалася, віддає таким, чоловічим оптимізмом, а в поєднанні з якісно відзнятим відеокліпом налаштовує на потрібний настрій.