ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Дебютний альбом від Tyupa
Черговим дебютом, поповнився український шоу-бізнес. Цього разу своєю першою платівкою відзначився молодий ужгородський електро-проект "Tyupa".
Дебютний міні-альбом отримав назву "POHLYAD" і подарував українським меломанам 4 треки, загальною протяжністю трохи більше 15 хвилин.
Зокрема, засновник проекту Михайло Тюпа, зазначає: "Кожна пісня з EP "POHLYAD" являє собою щось самобутнє, нове та в деяких моментах унікальне. Ми намагалися передати емоції та власні переживання мовою музики. Надіємось вона надихне та вималює в уяві слухача нові унікальні образи".
Особисто я не є цінителем електро-музики. Проте, прослуховуючи цей альбом, прийшло відчуття певного спокою, трансу, що перейшло в часткову меланхолійність, а це, на мою думку, означає, що дебют вдався. Так як, основне завдання музики перемістити нас у творчий світ виконавця, подарувавши при цьому незабутні емоції.
Загалом, альбом вийшов цікавим з точки зору музичного оформлення, даруюючи нам все різноманіття електронної музики, а тому нам залишається лише привітати "Tyupa" із вдалим дебютом.