ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Дебютний альбом від гурту "её"
Новим експериментом завершився дебютний альбом українського харківсько-київського колективу "её".
Довгоочікувана прем'єра отримала назву "Чоловік-муза" та була презентована 9 треками, загальною протяжністю трохи більше 30 хвилин.
"Не тільки титульний трек, але і весь альбом з’явився на світ завдяки чоловікам-музам, які мене постійно надихали на створення музичного матеріалу. Зокрема хочу подякувати музикантам, які зі мною грають, та з якими нам вдалося довести до пуття першу платівку гурту "её". Однак не варто очікувати, що весь альбом буде схожим на цю пісню, адже наш реліз вийшов досить різноплановим як у музичному плані, так і за настроями. Найбільше нам подобається у цьому альбомі природність його появи – ми не писали пісні скопом, просто матеріал накопичувався сам по собі протягом останнього року. Ці всі твори про нас і наше оточення, тому, сподіваюся, слухач це відчує", - коментує платівку фронтвумен колективу Катерина Офліян.
Своєрідною "вишнею на торті", звісно, став головний сингл "Чоловік-Муза", записаний із цьогорічним представником України на пісенному конкурсі Євробачення - Женею Галичем.