ЦІКАВЕ

Автор: Lucky
Дебютний альбом від Drama Queen
Своїм першим міні-альбомом відзначився молодий український гаражний інді-рок гурт(так називають себе музиканти) "Drama Queen".
Дебютний міні-альбом отримав назву "Силою думки" та подарував українським меломанам 6 треків, загальною протяжністю трохи більше 20 хвилин.
Зокрема, саунд-продюсер Петро Чернявський, на своїй сторінці у у Facebook, зазначає: "Слідом за надзвичайно успішною презентацією нового синглу групи 5 Vymir, поспішаємо поділитися з поціновувачами української музики першими результатами роботи Петра Чернявського як саунд-продюсера цілого, хоч і міні, але альбому "Силою думки" від молодого, але надзвичайно талановитого колективу Drama Queen. Можемо сміливо сказати, що ніколи ще молода українська музика не звучала так круто і якісно, як у дні цих релізів. Слухайте, діліться з друзями та залишайте коментарі, адже слухати і чути – аж надто рідкісний дар у наші часи".
"Драйв, азарт та класна гітара", - такі слова мені прийшли в голову, як прослухав перші композиції із альбому. Вцілому, дебют мене порадував, особливо композиції "Iрод" та "Силою думки". Не залишить платівка байдужими й любителів більш спокійної музики, яку ми спостерігаємо в інших треках альбому.
Загалом, як на мене, дебют вийшов цікавим та вдалим, а самим музикантам, хотілось би побажати й надалі радувати нас якісною та змістовною музикою.